Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ...flamenco ;)

  1. #1

    Domyślnie ...flamenco ;)


  2. #2

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    Czerwień rzeczywiście ognista (ciekawe, czy to sama natura, czy pomagałeś jej trochę komputerkiem ). Kropelki też dodają uroku. Jednak w moim przekonaniu odbiór byłby lepszy, gdyby udało się wyeliminować resztki zieleni majaczące w tle - tylko głęboka czerwień i czerń.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  3. #3

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Czerwień rzeczywiście ognista (ciekawe, czy to sama natura, czy pomagałeś jej trochę komputerkiem ). Kropelki też dodają uroku. Jednak w moim przekonaniu odbiór byłby lepszy, gdyby udało się wyeliminować resztki zieleni majaczące w tle - tylko głęboka czerwień i czerń.

    .......kombinowalem przy kontrascie i ostrosci, kolorow nie ruszalem...........

    resztki zieleni zaleza chyba od monitora, bo na moim nie ma jej ani "kropelki"..
    pozdrawiam

    ps.: ja mysle, ze zepsulem troche klimat ramka, ktora tnie ta roze....

  4. #4

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    korygujac/podciągając kontrast zmienia/nasyca sie tez kolor

    oryginalna ramka


    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    korygujac/podciągając kontrast zmienia/nasyca sie tez kolor

    oryginalna ramka
    właśnie , mi nie podchodzi wolę naturalność .

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  6. #6

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    czy to moze byc ???



  7. #7

    Domyślnie Odp: ...flamenco ;)

    We wszystkich zdjecia podoba mi sie kontrastujace, czarne tlo.
    Pomijajac kwestie ramek to mnie przede wszystkim brakuje zywego swiatla, w kolorze innym niz roze na tych 2 pierwszych fotkach, ktorego brak sprawia, ze patki sie ze soba zlewaja w jedna kule czewieni. One maja w sobei na tyle duzo czerwieni, ze swiatlo nie musi byc czerwone, a tak t dla mnei wyglada, jakby bylo.
    Trzecia fotka najbardziej mi pasuje, chyba glownie z tego powdu, z platki sie tak nie zlewaja.
    P.S. w moim monitorze tez sa zielone plamy i widac je bardzo wyraznie. Zachodzi poderzenie, ze to liscie
    Nikon D80 + Tamron 17-50, Nikkor 50 f1,8 + Tamron 90, SB800, tekturowe klamoty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •