Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Inspirowane muzyką.

    Witam
    Co prawda na te Zadania Tematyczne nadeszły tylko dwa zdjęcia, jednak po zastanowieniu, wysłuchawszy rad i z prostego szacunku dla osób, które włożyły wysiłek w swoje fotografie- publikuję je, jako zaczątek ewentualnych dalszych działań w tym kierunku. Myślę, że są tacy (np. ja) którzy chodzili z jakimiś pomysłami, ale w końcu uznali, że nie podołają wyzwaniu i oddali walkowerem... i dla nich ten wątek pozostaje otwarty, a termin nieograniczony, pozostawmy też tytuł "Inspirowane muzyką", bez precyzowania jaką konkretnie, chyba że ktoś chciałby dodać jakiś opis, czy tytuł swej pracy.
    Więc bardzo dziękuję za zdjęcia eef i kaktusowi, a innych i siebie zachęcam do zmagań z materiałem





    eef




    "sound of silence"







    kaktus











    flyski



    „Set the controls for the heart of the Sun”





    ...





    "Siwy dym"







    cdn....
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 22-05-2008 o 21:49

  2. #2

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    No koleżanki i koledzy bardzo ciekawe prace

    eef mimo małej głębi ostrości to troszkę niedostatecznie zgubiłaś to okno jak na mój gust,
    przepraszam że się czepiam ale ten "obiekt" i materiał zasłonki świetnie ze sobą grają i strasznie by mi tam pasowało delikatne tło
    w każdym razie podoba mi się bardzo tak jak i świetna praca kaktusa

    To może być zalążek bardzo ciekawej galerii
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  3. #3

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    Dodałem zdjęcie flyskiego, dziękuję.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    Popatrzę, popatrzę, pomyślę i coś napiszę... Choć nie wiem, skoro dałem ciała z przysłaniem zdjęcia, czy mam prawo ;]

  5. #5

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    Oczywiscie, ze masz - wstawiamy tu zdjecia by poznac opinie innych, zdobywac doswiadczenie i stawac sie madrzejszymi, by nasze kolejne fotografie byly jeszcze lepsze
    (zalecialo madrosciami;P )
    Pozdrawiam,
    kaktus
    (fotograf amator - w JPEGach robię)

  6. #6

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    Dodałem zdjęcie jar..., o shit, miało być anonimowo, dzięki i w ogóle witamy . Zdjątko świetne wg mnie.
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 22-05-2008 o 16:19

  7. #7

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    no to ja tylko dodam, że moje zdjęcie to "sound of silence" - przynajmniej w zamierzeniach...
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Inspirowane muzyką.

    Cytat Zamieszczone przez eef Zobacz posta
    no to ja tylko dodam, że moje zdjęcie to "sound of silence" - przynajmniej w zamierzeniach...
    No to wg mnie jak najbardziej się udało,
    delikatna i melodyjna ale jednak wyrazistość dźwięków
    na łagodnym a przez co jasnym tle ciszy
    tak mi się skojarzyło
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •