Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: resetowanie d40

  1. #1

    Domyślnie resetowanie d40

    czy jest jakiś guzik resetujący d40 gdzieś na obudowie? może jakaś kombinacja klawiszy?? nie chodzi mi o resetowanie ustawień w menu aparatu....

  2. #2

    Domyślnie Odp: resetowanie d40

    a w instrukcji nie ma napisane?
    u mnie np jest

  3. #3

    Domyślnie Odp: resetowanie d40

    A reset z jakiego powodu robisz ?? Poczytaj o tym na 108str w instrukcji a najprościej to otwierasz z lewej strony osłonkę tam gdzie masz zlącze i wideo i usb, a między nimi ów przycisk resetujący
    D40 + AF-S 18-55 mm DX i AF-S 55-200 mm DX VR
    Kobiety są jak fotografie; jakiś głupiec starannie przechowuje kliszę, podczas gdy ludzie inteligentni dzielą się odbitkami.

  4. #4

    Domyślnie

    uwaga będzie głupie może pytanie.
    wczoraj zresetowałem d40 do ustawień fabrycznych i porobilem kilka zdjęć testowych nikorem 35 i jestem niemalże pewien ze na mniej szumi na iso1600, możliwe to jest czy to efekt placebo. tam myśle, że może miałem kontrast podkręcony wcześniej albo co. jak tak porobiłem te focie n35 to aż mi przeszłą ochota na zamianę na d90 którą planuję za jakiś czas.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A pytanie?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    bo ma standardowo włączone odszumianie dla wysokich ISO i długich czasów naświetlania - ot, tak cud.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #7

    Domyślnie

    hmm możliwe że wcześniej miałem wyłączone odszumianie, bo wolałem sam odszumić sam podczas obróbki. no i rzeczywiście nie było pytania bo zapomniałem o pytajniku po placebo dzięki za odpowiedzi.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •