Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Zafarb od Hitecha

    Jak usunąć taki zafarb od filtra połówkowego hitech
    Taki mocny zafarb powstał z połączenie 2 filtrów hitecha 0,6+1,2
    Poprawiona wersja

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #2
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Zafarb od Hitecha

    Na wiele różnych sposobów. Poniżej tylko 4 z wielu (a są możliwe kombinacje tego z tym i owego z innym ).





    Chciałbym dodać, że to tylko pojedynczo nałożone efekty (dla pokazania co czym się robi). Najlepsze rezultaty przynosi składanie efektów i stosowanie kilku na raz, za to ze słabszą siłą każdy.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zafarb od Hitecha

    Magiczna akcja na WB wygląda najlepiej wieczorem spróbuje coś wykombinować

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #4

    Domyślnie

    a na czym polega "magiczna akcja bombla na WB" bo ja nie tutejszy ?

  5. #5

  6. #6
    seth
    Gość

    Domyślnie

    wywal tego hitecha, nie trzeba bedzie zdjęć psuć.
    pozdr

  7. #7
    seth
    Gość

    Domyślnie

    ehh.. zastanawiałem się nad tym, szukałem ale efekt marny. Często powstają takie kwiatki z cokinem? będę potrzebował coś takiego, ale chciałbym uniknąć jednak takich efektów.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seth Zobacz posta
    ehh.. zastanawiałem się nad tym, szukałem ale efekt marny. Często powstają takie kwiatki z cokinem? będę potrzebował coś takiego, ale chciałbym uniknąć jednak takich efektów.
    Porządny i niestety drogi filtr. Z drugiej strony ja mam jakiegoś francuskiego i niezbyt drogiego cokina i narzekam tylko czasami. Nie nie zafarbia ale czasem pracuje nierówno przy mocnym bocznym świetle. Ale nie ma w końcu róży bez kolców - poznasz sprzęt, będziesz robił dobre foty i tyle.

  9. #9

    Domyślnie

    Abstrahując od tematu, to zawsze jak widzę temat tego wątku, to czytam "Zafarb od Hitlera". Zawsze. Pomimo że wiem, że chodzi o słowo "Hitecha".

    Chyba coś ze mną nie tak
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seth Zobacz posta
    ehh.. zastanawiałem się nad tym, szukałem ale efekt marny. Często powstają takie kwiatki z cokinem? będę potrzebował coś takiego, ale chciałbym uniknąć jednak takich efektów.
    Takie ekstremalne zafarby powstają przy składaniu filtrów
    Tu były założone 1,2 + 0,6
    Przy 0,6 zafarb praktycznie nie istnieje, 0,9 też daje niewielki, 1,2 zależnie od sytuacji, ale potrafi dać zauważalny i przeszkadzający zafarb

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •