Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    No dlatego napisałem że część usług zafakturuję jako usługi fotograficze. Ale myślę że będzie tego musiało być troszkę więcej niż za 100
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Chyba mi nie chcecie wmówić, że nie dacie rady wystawić faktury na 100 + Vat dla kogoś ze znajomych i wtedy nie ma raczej większego problemu - jest obiektyw i jest zlecenie. Zelecenie wykonane, faktura zapłacona, pani musi się zamknąć.
    Grzegorz
    Juz nie bede cytował wczesniejszego "maroo" - ze sprzetem za 10tys i zleceniem za 100 to moze i przejdzie - jak Panie bedzie z Twojej rodziny tak to jednak sugeruje daleko posunieta ostroznosc. Jak wspomniał maroo - wszystko co sie kupuje - musi byc - a nie dej boze własnie likwidacja czy cos w tym stylu - remanent może Cie zabic ).... to własnie dopadło kiedys moich znajomych - "rozdzielali" sie ze spółki na oddzielne działalności - zestawienia zakupionych dupereli na fime wktóre wykazało im biuro rachunkowe przygotowujace operacje zwaliło chłopaków z nóg.... tak wiec nie czasem warto przekalkulowac - czy nie lepiej miec tego czegoś "sobie prywatnie" niż na "firme". Koszt i vat to fajna sprawa - ale nie wszystko da sie potem rozmydlic w nicosc bez zbednych pytań...
    No dobra, nie ma co sie straszyc - idą Święta i jednak coś sobie na Gwiazdke kupić należy )

  3. #33
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #34

    Domyślnie

    Witam.. a ja pozwole sobie zamieścić odnośnik do strony Kena Rockwella, na ktorej wymienia kolejne wersje jasnych obiektywów 80(70)-200 Nikona.
    http://www.kenrockwell.com/nikon/80200.htm
    Na allegro kiedyś widziałem wersję z jednym pierścieniem za 1800pln, natomiast wersję z dwoma pierścieniami można trafić poniżej 3000pln.
    Pozdrawiam. SlawekK.
    D, F i takie tam | www.klab.pl

  5. #35

    Domyślnie

    wersja z jednym pierscieniem AD ED (bez d) od ok 2 lat trzyma sie na pzoiomie 1900 PLN. A szklo warte jest tej ceny.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •