Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wypalam plik iso. Do tej pory wszystko grało do chwili gdy nie zrobiłem upgrade napędu z poziomu programu. Tak wyglada prezentacja na tv. To samo jest na kompie. Zdjęcia kręcą się w kółko bez ładu i składu.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 25-09-2013 o 10:06

  2. #82

    Domyślnie

    Jaki plik ISO? Ja jak mam gotowy projekt uruchamiam Create blu-ray



    Uploaded with ImageShack.us

  3. #83

    Domyślnie

    Podepnę się jeszcze... Od jakiegoś czasu korzystam z programu, ale nie doszłam jeszcze do tego, czy da się skopiować efekt np. zoom na więcej zdjęć, czy trzeba robić to pojedynczo? Przy większej ilości slajdów, pojedyncze modyfikowanie doprowadza do szewskiej pasji.
    Kamila

    Najważniejsze są emocje.

  4. #84

    Domyślnie

    Da się - poszukaj w slajdzie -kopiuj właściwości - potem wklej, można też skopiować slajd i wkleić a potem podmieniasz tylko zdjęcie.

  5. #85

    Domyślnie

    Pozwolę sobie trochę odkopać temat... Dotychczas robiłem prezentacje na youtuba, więc generowałem sobie mp4 i było pięknie. Ponieważ ostatnio byłem na weselu u kuzynki, to wymyśliłem sobie, że zrobię niespodziankę i dam płytkę DVD z nadrukiem i prezentacją. No i właśnie... Jeżeli z poziomu ProShow, czy jakiegokolwiek innego programu, generuję płytę DVD-Video, to rozdzielczość siada i cały urok szlag trafia. Czy mogę zrobić jakoś płytę DVD-Video tak, żeby nagrać ją na zwykłej nagrywarce DVD i żeby działała w odtwarzaczach DVD, ale żeby film miał jakość HD? Wiem, że można zrobić coś ala mini BluRay, tylko czy to pójdzie na zwykłym DVD? Będę wdzięczny za porady Pozdrawiam serdecznie.

  6. #86

    Domyślnie

    Na dvd których używałem nie było to możliwe, dodatkowo często były połączone nie po hdmi, a starszych złączach, które nawet jakby urządzenie dało radę, to nie przesłałoby wyższych rozdzielczości. Obecnie myślę, że rozsądniejszy będzie pendrive włożony bezpośrednio do złącza w tv, lub jeśli ktoś posiada starszy być może będzie miał tuner dvbt, on też powinien uciągnąć współczesne rozdzielczości.

  7. #87

    Domyślnie

    W jaki sposob nagrac prezentacjenna penndrajw co wybrac?

    Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •