Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Cytat Zamieszczone przez fotmax Zobacz posta
    Rozumiem,że po ukończeniu pracy i utworzeniu prezentacji nie wypalam od razu tylko wchodzę w opcje podmenu PC, robię zapis np. na dysku i stamtąd dopiero wypalam płytę mając jednocześnie zapis całości na dysku.
    nie. po prostu wypełniasz wszystkie pola zgodnie ze swoim zamiarem i chęciami a poźniej normalnie całośc wypalasz wedlóg wcześniej opisanej procedury. Prezentacja zaszyje sie sama w płycie.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    a wie ktoś może czy w ProShow Producer jest mozliwość wstawienia ruchomego tła pod slajdy w postaci jakiegoś klipu video, dajmy na to w formacie avi czy jakimkolwiek innym.. jezeli tak to w jaki sposob?
    pzdr Domin

  3. #23

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    moze orientuje sie ktoś odnosnie powyższego pytania..
    pzdr Domin

  4. #24

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Witam
    Mam pytanie odnośnie programu Pro Show Gold,zrobiłem sobie pokaz zdjęć z muzyką które podzieliłem na dwa okienka na stronie startowej , na kompie chodzi wszystko bez zarzutu natomiast na dvd stacjonarnym firmy manta nie idzie zmieniać okienek na stronie startowej,bardzo prosze o pomoc bo skończyły mi się pomysły.

  5. #25

    Red face

    Mam pytanko mam nadzieje, że ktoś mi odpowie. Jak już zrobie całą prezentację i dam play żeby ją obejrzeć to pojawia mi się dość duży żółty pasek z napisem "Made as an evaluation of proshow Gold" i nie mam zielonego pojęcia czy po wypaleniu na płycie też to będzie i wrazie co jak to można zlikwidować???????

  6. #26

    Domyślnie

    a wie ktoś może czy w ProShow Producer jest mozliwość wstawienia ruchomego tła pod slajdy w postaci jakiegoś klipu video, dajmy na to w formacie avi czy jakimkolwiek innym.. jezeli tak to w jaki sposob?
    Przekonwertuj avi. na mov.

    A tu: http://choicebackgroundsserver.com/ masz za free ruchome backgroundy do Proshow.


    Kalina masz wersje demo.
    Ostatnio edytowane przez Czereśniak ; 16-03-2009 o 23:14

  7. #27

    Domyślnie

    Mam do Państwa więc pytanie.
    Gdzie w Polsce kupiliście Pro Show Gold i Pro Show Producer bo szukam po necie i klapa.
    Pełno jest wersji demo ale nie wiadomo komu i ile zapłacić za pełne nowe wersje.
    A tak dokładnie to czym się różnią te dwa programiki "Gold" i "Producer"????????????????
    Czy prezentacja na którymś ma lepszą jakość zdjęć.

    Pomóżcie bo mnie zalewa już to szukanie. Dzwoniłem do kilku sklepów komputerowych z oprogramowaniem i nikt ich nie zna.
    Ostatnio edytowane przez Ciacho ; 21-03-2009 o 19:04

  8. #28

    Domyślnie

    w swoim czasie tez szukałem i... skończyło sie zakupami u źródła
    pozdrawiam
    ff

  9. #29

    Domyślnie

    Niestety nie posiadam karty kredytowej z wytłoczonymi literkami, a taka tylko jest ponoć akceptowana. Mojej nie przyjmuje, być może dlatego że nigdy oprócz aktywowania jej nie używałem.
    Zrobiła się więc sytuacja: Klient chce kupić, producent chce sprzedać ale niestety klapa przez "wytłoczone literki"
    Normalnie sytuacja jak z filmów Bareji

  10. #30
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ciacho Zobacz posta
    Niestety nie posiadam karty kredytowej z wytłoczonymi literkami, a taka tylko jest ponoć akceptowana.
    I dziękuj bogu, że nie płacisz gdzie popadnie w sieci swoją wypukłą kartą... Ja mam, ale nie jestem nienormalny, żeby nią płacić byle gdzie.

    Jest za to alternatywa (sam się na nią zdecydowałem i chwalę sobie). Jest to karta wirtualna - tylko do płacenia przez sieć. Karta jest wirtualna, i choć dostajesz kawałek plastiku w kopercie, to tak naprawdę jest to tylko ozdóbka - ani tym plastikiem nie zapłacisz w sklepie, ani nie wyjmiesz kasy z automatu (jest przeźroczysty ). Karta obsługuje wyłącznie subkonto - to jest ważne.

    Przykład: masz konto, a na nim dużo kasy. Żadną kartą nikt się tam nie dostanie, bo karta konta nie obsługuje. Jak chcesz coś kupić przez sieć (np. za 100$), przelewasz sobie na subkonto 100$ plus lekką zwyżkę na różnice w kursie przewalutowania, powiedzmy tak 110$, kasa zjawia się na subkoncie po 15 sekundach - potem idziesz do sklepu, płacisz i podajesz wszystkie wymagane numery.

    Dla sklepu ta karta wygląda jak każda inna wypukła Visa - czyli jakbyś miał te swoje wypukłe literki. A po transakcji idziesz na subkonto i resztę ze 110$ przelewasz sobie z powrotem na swojej konto. Subkonto zostaje rozładowane i jest na nim stan 0.

    Jeśli nawet (o co nietrudno) ktoś podsłucha transmisję, jakoś inaczej wyczai te dane kart, albo wyciekną one ze sklepu - nic nie ryzykujesz, bo masz tam kompletne zero przez cały czas. Kasa zjawia się tam tylko na minutę przed następnym zakupem, a zaraz po nim resztka znika.

    Czyli zero ryzyka, zero stresu, a karta wypukła jest. Czyż to nei piękne? Mam to w mbanku, ale pewnie inne banki też to już mają. Idź i opowiedz im o co Ci chodzi, a dadzą od ręki.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •