Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    chmmm... ech












    nie każ mi tylko pokazywać jak sie robi menu i resztę

    Co do jakości - mnie tez to zdziwiło ale pogodziłem się z tym - tym bardziej że to co wygląda tak sobie na ekranie monitora w TV wygląda już całkiem akceptowanie. Po prostu spada jakośc bo maksymalna jakośc DVD jakie tam chyba jest możliwe do ustawienia to 720x592 . Myślę że twój monitor ma rozdzielczość sporo większą.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Wooow - teraz to już wszystko jasne - prawie...
    Nigdy bym Ci nie kazał czegokolwiek robić , a za pomoc jestem bardzo wdzięczny , ale co to znaczy:" zrobić menu i odnośniki do prezentacji" he he he - pewnie przegiąłem.
    Może istnieje sposób skrótowy, aby to wytłumaczyć bez robienia czegokolwiek...?
    Wydaje mi się ,że jeżeli mam już przygotowany pokaz z Tytułem pokazu,wybranymi przejściami, tło muzyczne i teraz poustawiam wszystko tak jak wyżej mi zademonstrowałeś, to już nie wiem czego może brakować i jest schowane pod nazwą "zrobić menu i odnośniki do prezentacji ". A czy bez tego nie mogę się obejść? Czy bardzo będzie widoczny ten brak?
    Myślałem ,że to będzie łatwiejsze , a to następny program " z korbą"- jak dla mnie.

  3. #13
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    chyba nie da sie skrótowo. Bez menu tez będzie - po prostu będzie od razu startować płyta i nie będziesz mail tej możliwości wyboru co ma lecieć. Dziś już padam na mordę - jak to nie pilne odezwij sie do mnie jutro na PW - wyjdziemy na GG i pogadamy - co będę potrafił to ci powiem.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    o.k. dzięki bardzo za pomoc - i tak mi już dużo, a właściwie wszystko wytłumaczyłeś.
    W zasadzie to napisałeś nowego tutka - tak się to chyba nazywa.

  5. #15
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    moze to i nie jest zła myśl. ale to juz jutro... jutro bo dziś to juz tylko wuwuwu.go2bed.chrrr

  6. #16

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Dodam jeszcze, że na niektóre odtwarzacze dvd nie dają dźwięku zapisanego w mp2. W tym wypadku trzeba zastosować drugi format czyli PCM.
    pozdrawiam
    ff

  7. #17

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Miałem kilka kawałków ściągniętych na MP3, więc z takich korzystałem. Zastanawiam sie jednak i jutro pokombinuję z próbą wgrania bezpośrednio z płyty CD,DVD muzyki poważnej.
    Co do jakości zdjęć, to zauważyłem,że jeśli wcześniej zmniejszę rozdzielczość zdjęć i dopiero z nich robię prazentację, to jest jakby lepiej niż z oryginalnych .Świadczy to chyba o tym ,że program sam zmniejsza pliki zdjęć i niekoniecznie robi to w sposób który nas zadowala.
    Nadal otwarty problem, to którego ogólnie dostępnego programu mają użyć Młodzi, aby tą prezentację odtworzyć. Trudno od nich oczekiwać specjalistycznych,profesjonalnych programów.

  8. #18
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Jest tam możliwości utworzenia prezentacji w formie pliku chyba exe. jest to możliwe w podmenu PC autorun. Wtedy na komputerze młodzi nie muszą mieć nic bo program niejako tworzy samowystarczający plik który ma w sobie odtwarzacz - in plus - jakość zdjęć w takim pokazie na komputerze - miodzio.

  9. #19

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Rozumiem,że po ukończeniu pracy i utworzeniu prezentacji nie wypalam od razu tylko wchodzę w opcje podmenu PC, robię zapis np. na dysku i stamtąd dopiero wypalam płytę mając jednocześnie zapis całości na dysku.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Cytat Zamieszczone przez fotmax Zobacz posta
    Miałem kilka kawałków ściągniętych na MP3...
    ...

    ....nadal otwarty problem, to którego ogólnie dostępnego programu mają użyć Młodzi, aby tą prezentację odtworzyć. Trudno od nich oczekiwać specjalistycznych,profesjonalnych programów.
    Do pokazu stosujesz mp3, natomiast przed wypaleniem płyty w zakładce audio wybierasz zamiast mp2 - PCM.
    To w przypadku jeśli odtwarzacz nie widzi audio. Na kompie nie miałem problemu, ale na niektórych odtawrzaczach dvd tak.
    Jesli chodzi o program do odtważania pokazu, to jest on zaszyty w trakcie nagrywania i tak jak kolega P wcześnie nadmieniał slideshow podpiera się sam sobą
    pozdrawiam
    ff

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •