Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Ano wlasnie sobie narzekamy na brak klawisza AF...

  2. #12

    Domyślnie

    Bo z zalozenia D70 mial byc amatorskim aparatem dla fotografujacych z zacieciem, co oznacza swiadomych fotografikow. Programy tematyczne sa w mniemaniu Nikona zbednym zapychaniem procesora Poniekad zgadzam sie z taka filozofia, choc jak pisalem, fajnie byloby miec mozliwosc przypisania dowolnej funkcji do jakiegos klawisza. Mysle ze wybralbym pomiar AF...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    fajnie byloby miec mozliwosc przypisania dowolnej funkcji do jakiegos klawisza. Mysle ze wybralbym pomiar AF...
    Podobno (czytałem na dpreview, więc podkreślam PODOBNO) w 4. kwartale ma się pojawić nowy firmware do D70. Może wtedy...

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

  4. #14

    Domyślnie

    Watpie, bo oprocz nas niewielu uzytkownikow na to glosno narzeka Mimo wszystko bylby to fajny pomysl. Nikon dodal funkcje dwu-klawiszowe (format i nastawy fabryczne), tak wiec wszystko mozliwe

  5. #15
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    A ja forum dpreview juz w zasadzie nie czytam, za to ze zgroza patrze iz niektorzy traktuja ten serwis jak wyrocznie....

  6. #16

    Domyślnie

    Poczytać można. A że trzeba zachować dystans - cóż...
    A wyrocznią w różnych sprawach dla siebie jestem ja sam. Podoma MI się - znaczy jest OK. I niech sobie piszą co chcą.

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •