Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Tło fotograficzne Poznań

    Witam,

    pytanie do użytkowników z wielkopolski. Robię w sobotę zdjęcia na castingu...mam 15 teł ale wszystkie po 2.7 metra. Zmieniłem auto i potrzebuję o połowę mniejsze

    Nie uśmiecha mi się przecinać dobre tło i nawijać na aluminiową rolkę.

    Czy ktoś z miejscowych wie, gdzie u nas można kupić porządne tło kartonowe (takie które się za szybko nie pomarszczy i nie będzie miało celulitu)?

    Czasu mało i chyba się okaże, że będę musiał dodatkowy transport załatwić :/
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  2. #2
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie Odp: Tło fotograficzne Poznań

    w fotodurze kupisz

  3. #3

    Domyślnie Odp: Tło fotograficzne Poznań

    a nie lepiej miec szersze tla ? nagle zaczales fotografowac krasnoludki ?
    kup rure PCV np jakas 150mm czy wiecej srednicy( zalezy ile masz tych tel - jaki maja obwod) i dlugosc te 2,8m - musi byc to dobrze mocowane do bagaznika - zeby nie spadlo - i nie przesuwalo sie przy hamowaniu - dekle powinny byc soldnie mocowane zeby tla nie wyjechaly
    3 m spokojnie na dachu przewieziesz - raz mialem 4m belki na dachu 100x100mm - czulem sie jak czolg - lufa z przodu - ale z tylu hatchbacka wystawala belka - wiec trzeba jakas szmatke czerwona powiesic

    wydaje mi sie ze lepiej sie pomeczyc taka tuba na tla niz potem pluc sobie w brode jak braknie tla
    no chyba ze charakter zlecen masz taki ze 1,6m starcza z naddatkiem

  4. #4

    Domyślnie Odp: Tło fotograficzne Poznań

    belki na dach to zakup, który mnie z pewnością czeka.

    to ma być casting modelek - na targi potrzebne są porterty w celu pokazania fryzur - także nie musi być szeroko.

    zadzwoniłem do foto-dury - mają coś na miejscu i dzisiaj tam podjadę - dziękuję.
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •