Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    Gdy jeszcze miałam Canona poszukiwałam dobrego obiektywu makro. Mialam do wyboru canona i sigme i wybralam to drugie za co do tej pory dziekuje Bogu, losowi czy co tam jeszcze miało na to wpływ.
    A to jestem zaskoczony nieco... a nawet wiecej niz nieco W czym ta Sigma jest lepsza od Canona 100mm Macro (oprocz nizszej ceny)? Moglabys rozwinąć swoją teze?
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  2. #12

    Domyślnie

    Wątpię żeby na tym forum było to istotne. Ale skoro tak Cię to interesuje - owszem - zdecydowała cena i niemieckie testy (canon był lepszy, ale nie na tyle żeby wyłożyc więcej kasy - sigma miała naprawdę rewelacyjne notowania). A dziękuję Bogu, bo gdybym się zdecydowała na Canona to przejście nie byłoby takie łatwe.

    Usatysfakcjonowany?

    P.S. To że Sigma jest lepsza to sobie dopowiedziałeś sam, więc to Twoja teza.

    Ja również Cię pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    Wątpię żeby na tym forum było to istotne. Ale skoro tak Cię to interesuje - owszem - zdecydowała cena i niemieckie testy (canon był lepszy, ale nie na tyle żeby wyłożyc więcej kasy - sigma miała naprawdę rewelacyjne notowania).
    Jesli cena byla decydujaca, to sprawa zamknieta, rozumiem.

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    A dziękuję Bogu, bo gdybym się zdecydowała na Canona to przejście nie byłoby takie łatwe.
    Akurat to bolesnie przerabialem, ale nie żaluje zmiany systemu z C na N - czasem po prostu nie da sie inaczej...

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    Usatysfakcjonowany?
    Jak slusznie zauwazylas - to nie miejsce na ten temat, EOT
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  4. #14

    Domyślnie

    Akurat to bolesnie przerabialem
    Ja niestety też w kazdym innym aspekcie oprócz obiektywu makro.

    Do tej pory się dziwię, jak to możliwe, żeby wszystko co kupiłam za cięzkie pieniądze było teraz tak mało warte...

    EOT
    Uświadomisz mnie?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    Akurat to bolesnie przerabialem
    Ja niestety też w kazdym innym aspekcie oprócz obiektywu makro.

    Do tej pory się dziwię, jak to możliwe, żeby wszystko co kupiłam za cięzkie pieniądze było teraz tak mało warte...
    Nie chcę juz o tym mysleć Ale to skutki postepu...

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    EOT
    Uświadomisz mnie?
    End Of Topic - czyli proponuje koniec tematu
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  6. #16

    Domyślnie

    Och....

    Merci

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    okolice szczecina
    Posty
    72

    Domyślnie

    przed definitywnym EOT - dzięki za opinie

    pzdr

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    A ja bym proponowal pomyslec o tamronie 90 macro, mysle ze nie gorszy a moze nawet troszke lepszy czyt. ostrzejszy od tej sigmy.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  9. #19

    Domyślnie

    Chyba umknął mi ten temat , ale skoro zostałem wywołany do tablicy napiszę : Sigma to niestety nie Nikorr jeżeli chodzi o wykonanie, mechanicznie też mu ustępuje, mam deliktne odgłosy podczas ostrzenia od 3 lat wieć myślę że ten typ tak ma. Jeżeli chodzi o ostrość to jest rewelacyjna, zdjęcia mają lekko niebieskawy odcień w porównaniu do Nikkora. Gdy pstrykałem F90X na slajdach to musiałem ocieplić filtrem SkyLight 1A, ale w dobie cyfraków z ustawianym balansem bieli to już bez znaczenia.
    Coż ja będę więcej pisał obiektyw wart swojej ceny, najlepiej to sprawdzić na przykładach. Postaram sie dzisiaj coś wrzucić.

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    okolice szczecina
    Posty
    72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dido
    Postaram sie dzisiaj coś wrzucić.
    dzięki, byłoby super

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •