Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 101
  1. #1

    Domyślnie d300 i sluby-zdjecia

    nie wiem czy tutaj moge założyć ten watek-nie za bardzo wiem gdzie pisać
    ok chodzi mi o to ze naczytałem sie na forum o problemach d300 -af nie taki-przebarwienia,hot pixele itp
    chce w przyszłości kupic d300 głownie do ślubów
    moja prośba czy ktoś z was może tutaj pokazać zdjęcia z kościoła i plenerów jakie wykonał d300 i napisać z jakim obiektywem? z góry dziękuje

  2. #2

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    do ślubów idealny jest s5pro
    pozdrawiam
    Artur

  3. #3

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    mowa o ślubach. ważne są i dobre szkła i dobra matryca. nie myśl o niczym poniżej d300. d300 spokojnie da rady, ale na pewno przydadzą się jasne szkła - 30/1.4 i 85/1.8.

    popytaj radzika100 - ma d300 i fotografuje śluby, zresztą bardzo dobrze. na pewno kompetentnie Ci odpowie.

  4. #4

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    A ja czekam na zdjęcia, bo chyba o nie prosił autor wątku, a nie o dyskusję nad tym jaki aparat lepszy. Po zdjęciach można samemu zdecydować.

  5. #5

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    w weekend pstrykalem pierwszy slub z D300 ... + T17-50 2,8 + N 85 1,8
    jesli chodzi o aparat daje rade , natomiast chyba rzeczywiscie lepiej zamiast T przypiac S 30 1,4 i nie chodzi tu o swiatlo a raczej o AF , mam sporo zdjec gdzie aparat zrobil zdjecie a ostrosci nie ma nigdzie , ewentualnie wejsc w N 17-55 lub 17-35 , ja sobie dokupie na nastepny 50-ke

  6. #6

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    na jakie zdjęcia czekacie Panowie? na miniatury, które niczego nie pokażą? aparat daje rady, co widać po testach. znam realia ślubne i możliwości d300 i twierdze, choć mam inne sympatie, że to do ślubów bardzo dobry aparat. nie bardzo rozumiem jakie sample mogłyby kogoś przekonać?

  7. #7

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    na jakie zdjęcia czekacie Panowie? na miniatury, które niczego nie pokażą? aparat daje rady, co widać po testach. znam realia ślubne i możliwości d300 i twierdze, choć mam inne sympatie, że to do ślubów bardzo dobry aparat. nie bardzo rozumiem jakie sample mogłyby kogoś przekonać?
    Twoje zdanie, mnie za smaple wystarcza
    Aczkolwiek chętnie zobacze też jakieś fotki na wysokim ISO zrobione przez kolegów w boju.
    pozdrawiam
    ff

  8. #8

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    Fotografuję D300 + T17-55 i nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego zestawu. Na pewno warto mieć "stałki" jednak nie zawsze jest czas na zmianę obiektywu i dobrze jest wtedy mieć zoom, bo z dwoma aparatami na szyji to żadna frajda cały dzień biegać. Mam też D80 i co do jakości to już od ISO 400 (fotografuję w RAW) widać różnicę na korzyść D300.
    Oczywiście Nikon

  9. #9

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Jachu Zobacz posta
    Na pewno warto mieć "stałki" jednak nie zawsze jest czas na zmianę obiektywu i dobrze jest wtedy mieć zoom, bo z dwoma aparatami na szyji to żadna frajda cały dzień biegać.
    ale chyba nie o frajdę tu chodzi

  10. #10

    Domyślnie Odp: d300 i sluby-zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Jachu Zobacz posta
    Fotografuję D300 + T17-55 i nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego zestawu. Na pewno warto mieć "stałki" jednak nie zawsze jest czas na zmianę obiektywu i dobrze jest wtedy mieć zoom, bo z dwoma aparatami na szyji to żadna frajda cały dzień biegać. Mam też D80 i co do jakości to już od ISO 400 (fotografuję w RAW) widać różnicę na korzyść D300.
    A ja ostatnio podczas ślubu zmieniałem 35/2 na przemian z 50/1.8 i wcale nie było to jakieś uciążliwe Ślub to nie wyścigi i jednak czas na zmianę szkła jest

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •