Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1

    Domyślnie Wstępne uzgodnienia bitwy metalowej

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    No i powiedzmy sobie szczerze, po przesłuchaniu takiej płytki "Hliðskjálf" Burzuma, czy chociażby samego "Rundgang um die transzendentale Säule der Singularität" z "Filosofem" przychodzą do głowy nadzwyczaj fajne pomysły
    Pff, Burzum, muzyka dla sześciolatków Posłuchaj sobie ostatniej plyty Lux Occulta albo świeżutkiego Cephalic Carnage... O Genghis Tronie nie wspominając

    No dobra, bo się offtop robi
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  2. #2
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie

    a gdzie KSU, MOTORHEAD, SEDES, PARA WINO, no i coś lżejszego typu zabili mi żółwia, ale zaznaczyłem klasyki, choć by KILLING JOKE był....
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Pff, Burzum, muzyka dla sześciolatków Posłuchaj sobie ostatniej plyty Lux Occulta albo świeżutkiego Cephalic Carnage... O Genghis Tronie nie wspominając

    No dobra, bo się offtop robi
    Etam offtop.
    Burzum fajny jest. Prosty, ostry i przyjemny
    A ostatnie dwie płytki to cudo, takie np. "Ansuzgardaraiwô" z "Hliðskjálf".
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    Burzum fajny jest. Prosty, ostry i przyjemny
    Jeśli już post-blacki i wynalazki, to zdecydowanie wolę borknagarowy "Empiricism" czy wspomnianą Lux Occultę właśnie. Choć i ostatni Marduk daje dobrze radę.

    Jak Chcesz o muzie tego rodzaju, to na priv. Nie ma co masakrować kolegów
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Jeśli już post-blacki i wynalazki, to zdecydowanie wolę borknagarowy "Empiricism" czy wspomnianą Lux Occultę właśnie. Choć i ostatni Marduk daje dobrze radę.

    Jak Chcesz o muzie tego rodzaju, to na priv. Nie ma co masakrować kolegów
    I raczej nie ma sensu się licytować jaka muza jest bardziej tró, kvlt i pagan, wiesz
    Borknagar fajny jest, ale jednak już trochę nazbyt melodyjny. Mnie jara stary black, nawet wręcz ten jeszcze thrashowy. Choć nie przeczę, że i w nowej fali BM znajduję ciekawe projekty, jednak nie śledzę tej sceny ani trochę. Nie bawi mnie to. Czasem tylko wpadnie mi coś w ucho. Słucham zbyt wielu rzeczy, żeby koncentrować się tylko na jednej scenie.

    Jedyne BM płyty, jakie posiadam (na ponad 100 oryginałów) to Saltus "Słowiańska duma", "Lunar poetry" i "Taste of victory" Nokturnal Mortum i "Oriana's tales" Munruthela. Mam też odrobinę bardziej lajtowego metalu, ale raczej głównie industrial, pankrok, elektronika i różne nowefale.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    I raczej nie ma sensu się licytować jaka muza jest bardziej tró, kvlt i pagan, wiesz
    Pewnie, że nie ma sensu

    Ja niestety do typowego blacku, tego starego i nowszego przekonać się nie mogę. Dla mnie jest, bez urazy, zbyt prymitywny A, że najczęściej podepchany fatalną realizacją - to już całkiem uszy mi puchną. Poza tym kolesie pomalowani jak młynarze też zawsze mnie rozbawiali. Może i o to chodzi, zresztą...
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Pewnie, że nie ma sensu

    Ja niestety do typowego blacku, tego starego i nowszego przekonać się nie mogę. Dla mnie jest, bez urazy, zbyt prymitywny A, że najczęściej podepchany fatalną realizacją - to już całkiem uszy mi puchną. Poza tym kolesie pomalowani jak młynarze też zawsze mnie rozbawiali. Może i o to chodzi, zresztą...
    No tak, misie panda są zabawni
    Prymitywny, ostry black jest fajny.
    Ostatnio edytowane przez PaRaGaS ; 26-03-2008 o 22:33
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    chociaz rzeczywiscie burzum daje rade.
    daj spokoj man. to juz lepiej infernal war z tego kregu.

    choc najchetniej widzialbym cos z debiutu albo dwojki blindead czy tez neurosis.

  9. #9

    Domyślnie

    to moze zorganizujemy jakis pojedynek. zrobi sie ankiete i wybierzemy "mocniejszy" utwor.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    to moze zorganizujemy jakis pojedynek. zrobi sie ankiete i wybierzemy "mocniejszy" utwor.
    A, to jest koncepcja! Podoba mi się.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •