Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    a mnie się podobają...nie jestem fannem (ddmonem ) ostrości, ale właśnie takie miękkie są śliczne...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #22

    Domyślnie

    Ja też nie uważam, że ostrość jest najważniejsza (zawsze ) ale takie szkło, szczególnie jak się np. przyrodę foci (bo m.in. chyba taki zamiar jego używania), to powinno ładnie odzwierciedlać szczegóły (a nie rozmydlać obiektyw), bo jak nie to przecież sa tańsze alternatywy - chyba
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #23

    Domyślnie

    Witam w poniedziałek - jak tylko będzie jaśniej postaram się zrobić coś bardziej "statecznego". Jednak pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Jeśli mogę pokusić się o porównanie do poprzedniego zestawu Sigma + x1.4 to różnica jest ogromna (zresztą w cenie też ).
    Jeśli chodzi o tematy to absolutnie dementuję informację o tym abym używał tego zestawu do "przyrody" .
    Pzdr
    lenek

  4. #24

    Domyślnie

    z ostraoscia nietety to samo co przy AFD/AF
    colernie ciezka sparawa wyostrzyc na ptaku w locie.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •