Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Gory z szuflady

  1. #21

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    djbart, Artx, mariobigamista, Sejsmolog, ikr - to są osoby, od których dostałem zdjęcia. Wydaje mi się, że chciał przesłać ktoś jeszcze, ale działo się coś dziwnego ze skrzynką i myślę, że ten zbiór nie jest zamknięty. Jeśli kogoś z uczestników nie ma na powyższej liście, to bardzo proszę o ponowne wysłanie zdjęć. Zaczekam do jutrzejszego wieczora i wtedy opublikuję głosowanie.

    Przepraszam za utrudnienia.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    Otrzymałem, jak z pewnością inni chętni do tego pojedynku, list od Jakubsa.
    W związku z jego treścią (zainteresowani wiedzą) chciałbym zaproponować, aby pomysłodawca, czyli Mariobigamista ustalił z jednym z moderatorów kwestię tego pojedynku i napisał w tym wątku co robimy dalej.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    mysle ze to najlepszy pomysl.. czekam na dalsze instrukcje.. jezeli takowych nie bedzie chetnie zaoferuje pomoc przy finalizacji bitwy.
    pozdr.
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #24

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    wyslalaem pytania do pozostalych moderatorow,narazie cisza.ArtX jezeli masz mozliwosc przeprowadzenia pojedynku to wszyscy beda wdzieczni
    Road to Manila

  5. #25

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    Cytat Zamieszczone przez mariobigamista Zobacz posta
    wyslalaem pytania do pozostalych moderatorow,narazie cisza.ArtX jezeli masz mozliwosc przeprowadzenia pojedynku to wszyscy beda wdzieczni
    czekamy na odpowiedz moderatorow. Jak tylko sie wszystko wyjasni bitwa 'GORY Z SZUFLADY' bedzie wznowiona

    pozdrawiam
    ArtX.
    Ostatnio edytowane przez ArtX ; 08-04-2008 o 17:19
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  6. #26

    Domyślnie Odp: Gory z szuflady

    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •