Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52
  1. #51

    Domyślnie Re: Problem z CF 1 GB KINGSTONa

    Cytat Zamieszczone przez rokita
    karta nówka
    *pierwszy raz problem pojawił sie przy przegrywaniu pełnej karty, nie mozna było przegrać zdjęć za jednym razem, przerywał kopiowanie zdjęć po 10, 20 plikach
    Problem wielokrotnie pojawial sie w sieci i nie jest problemem karty / aparatu,
    tylko kontrolera USB na twojej plycie, ktora prawie napewno jest na chipsecie VIA
    Mialem dokladnie to samo. Po zmianie plyty na Intelowska problem zniknal. Teraz
    Kingston smiga i po aparat-USB i po czytniku-USB bez problemu

    Rozwiazaniem alternatywnym moze byc czytnik montowany w dziure 3.5" wew. obudowy,
    podpinany bezposrednio do plyty - dzialaja i nie przerywaja.
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  2. #52

    Domyślnie

    USB - ale dlaczego tylko kingston ???
    Cos nie do końca udało się - i pytanie brzmi komu ? Nikonowi czy kingstonowi ? Inne karty pracują poprawnie - więc wskazanie na kingstona, a te problemy odbijaja sie na planujących zakup - bo nikt nie chce ryzykowac utraty zdjec z np wycieczki życia. Co dziwne ja mam pomarańczoewego kingstona 512 - zarówno pod czytnikiem jak i z aparatu nie było problemów. A płyty główne miałem juz 3 (2x VIA i obecnie nVidia). Probelm odczytu partiami zjdec to chyba najmniejszy kłopot - gorzej jak nic nie daje się odczytać. i z forumowych wypowiedzi wynika że dolegliwośc ta to najczęściej kingston. I pewnie jest dużo racji że ze względu na cenę jest na rynku ich bardzo dużo, każda karta się może popsuć i zakałdając ten sam odsetek awarii najwięcej będzie kingstonów.
    Pozdrawiam

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •