Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11

    Domyślnie

    Spojrzcie na ten watek na prfc: http://tinyurl.com/22f6u Moze uda sie dopasowac problem...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Wszystko wiec na to wskazuje ze udalo sie nam odkryc problem wspolpracy Kingstona z D70. Co ciekawe, na zadnych innych forach nie spotkalem takiej informacji...

    oraz całkowitą zrezygnację z zakupu tego typu karty
    Nie zastanawiaj sie bo wyglada na to ze problem lezy wlasnie we wspolpracy. Szkoda dodatkowych emocji
    No ja mam 256 Kinstona od około roku ( poprzednio z Coolpix 3100 ) i jak na razie ( odpukać ) nic złego się nie zdarzyło.
    D70//18-70//50mm 1.8//SB-800//

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Piotrków Kujawski
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ten sam problem miałem a raczej mam z KINGSTONEM i zauwazylem ze przy mniejszych tzn 256 nie wystepuje natomiast problem zaczyna sie przy 512 mb wiec napewno nie warto kupowac tego rodzaju pamieci zeby sie nie naciac

  4. #14

    Domyślnie

    Dopisze ze i ja mialem problemy z ta marka ale tylko z Kingstonem 512-S bo zwykla 256 spisuje sie znakomicie. Na szczecie udalo mi sie ja zamienic na San Diska i jest OK.

    Kurcze zeby tak ludzie uczyli sie na bledach innych...

    Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    ja mam zwykla 512 MB Kingstona i tez nie ma problemow
    jednak zdjecia kopiuje przez czytnik to moze dlatego

  6. #16

    Domyślnie NO WŁAŚNIE!

    ja uzywam KingStona HS i pracuje bez najmniejszych zarzutow, tymbardziej, ze uzywam go razem z czytnikiem jako zewnetrznej pamieci i codziennie przewalam sporo danych ale...
    ostatnio Klientka narzekala wlasnie na Kingstona 512 Elite PRO!!!!
    TE SAME OBJAWY!!!

    w serwisie powiedzieli jej ze poprostu nie sformatowala karty przed pierwszym uzyciem i stad to cale zamieszanie..

    PYTANKO:
    czy rzeczywiscie niesformatowanie karty przed pierwszym foceniem moze dac taka kaszanke???
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Witam!
    A moj Kingston-S, dokonal zywota...A bylo na nim troszke fajny fotek;(.. Pani w sklepie zdziwila sie, ze tak dlugo zyl...Kingston wyprodukowal cala serie takiego szajtu, ktory pada jak muchy...Wymienilem na SanDisk...zobaczymy co bedzie..

    Zdroofki
    --
    Jiro
    D70 i kilka szpejuff

  8. #18
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie karta Kingston

    Uzywam w parze z D70 Kingstona 1 GB i nawet przy ściąganiu na raz ponad 250 zdjęć o objętości ok. 700 MB łacznie nie miałem żadnego problemu. Czyżby wyjątek?

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie

    Ja tez kiedys mialem Kingstona EP 512MB
    Kiedys tez bylem baaaardzo zadowolony
    I musze powiedziec , ze stracilem wiekszosc zdjec ze spotkania w Tomaszowie

    Teraz nie mam Kingstona
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  10. #20

    Domyślnie

    ja używam kingstona 512 i jest o.k. trochę wolny, ale przy kopiowaniu przez czytnik nigdy nie miałem problemów.
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •