Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie solidne PC 3.0 HT sprzedam

    Pytam wstepnie - bo moze ktos chciałby kupic solidny ale nie najnowszej generacji zestaw.
    Ceny nie podaje, bo to nie giełda - to raz, a po drugie są dwie opcje:
    - wsadze wszystko w nową niezła obudowe z zasilaczem Chieftac BH-01B-B-B 400W (330 ZŁ)
    - wsadze wszystko w nowa obudowe i zasilacz najtansze ale w miare solidne
    - zostawie tak jak jest, ale to obudowa ANTEC + zasilacz TOPOWER - tylko to razem kosztowao 1000 zł teraz min. 600zł





    a reszta zestawu:
    -Pentium 4 HT Prescot 3,0MHz
    -płyta ABIT IC7-G
    -karta 1394 / Intel PRO Network
    -Dysk Maxtor 120
    -grafika NVIDIA GeFORCE 6600
    -RAM 2GB Kingston
    -DVD NEC RW-ND 3540
    -CD-RW LITE-ON 523S
    -stacja dyskietek
    -oryginalny legalny OEM Windows XP PRO PL
    -oryginalny legalny OEM Office2003 PL
    -oryginalny Nikon Capture 4.x BOX
    Stan - jak to u mnie zawsze - sklepowy. Wszystko działa perfekcyjnie, nigdy nie było najmniejszych problemów , zwisów itp. Eksploatowany minimalistycznie, bo to zestaw biurowy do fakturowania, ofert itp... Nigdy nie pracował na maxa - zero gier itp... Jak ktos ewentualnie zainteresowany - zapraszam z ofertami i opcjami na PW.
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 12-03-2008 o 14:57

  2. #2

    Domyślnie

    jedno pytanie - jaka cena bez office (w budzie ANTEC) i w jakim stanie są kondensatory na płycie?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrowski_marci Zobacz posta
    jedno pytanie - jaka cena bez office (w budzie ANTEC) i w jakim stanie są kondensatory na płycie?
    Komputer nigdy nie był wygrzewany w "stresie" zero gier itp, a duza obudowa 50x20x47 i doskonale wentylowanie robia swoje. Pracuje wyłącznie biurowo i czasem, sporadycznie PS. Ja nie jestem grafikiem, nie znam softu dobrze - i tego typu sprawy roba mi graficy na mac'ach, na tym czasem szybko kadrowanie itp drobiazgi.

    Soft to OEM - i tak przypisany do peceta, ale powiedzmy że to Office dam rade jakos zarejestrowac na nowym.
    Cena ? No własnie oczekuje propozycji z waszej strony - ile ewentualnie mozesz/chcesz dać, a wtedy podejme decyzje czy sprzedać czy zostawić.

  4. #4

    Domyślnie

    Procesor 3MHz :O :O
    Tożto zabytek już. Ma pewnie z 20lat .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •