Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie D50-problem z menu. Brakuje kilku funkcji.

    Pomóżcie proszę bo mam problem. Kupiłem niedawno D50. Dzisiaj pobawiłem się dłużej tym aparatem i najpierw okazało się, że nie mogę znaleźć miejsca gdzie zmienić pole naświetlania, np. z matrycowego na punktowy. Idąc dalej okazało się, że brakuje mi kliku funkcji w menu. W głównych ustawieniach, zonaczonych "ołówkiem" menu kończy mi się na "Flesh level", a z tego co widzę na dpreview.com to powinno być tam jeszcze kilka funkcji, m. in. ta zmieniająca pole mierzenia światła. Poradźcie proszę co może być tego przyczyną? I co z tym dalej robić? Może chodzi o zły software albo nie mam pojęcia o co...

  2. #2

    Domyślnie

    Oj, a instrukcji do aparatu nie dołączyli?

    Menu Ustawienia Aparatu (to z płaskim kluczem)->CMS/SetUp Menu->Detailed

  3. #3

    Domyślnie

    W menu narzędziowym (najniższa zakładka, oznaczona symbolem klucza narzędziowego) wybierz zakładkę CMS/Setup menu i zaznacz opcję Detailed.

  4. #4

    Domyślnie

    No właśnie problem w tym że nie mam instrukcji do D50. ALe właśnie przed chwilą znalazłem tą opcję która załącza detale menu Dzięki za odpowiedź.
    pozdrawiam
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    no ja tez jak czytałem instrukcje to myslalem ze mam okrojoną wersje D50 jeżeli chodzi o menu, ale po doczytaniu do konca intrukcji juz wiedzialem ocb
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •