Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Arrow Sacrum - profanum

    Witam tych, co tu zabłądzili... I zapraszam do oglądnięcia zdjęć przysłanych na kolejną edycję naszych Zadań.
    Tym razem niestety bez pań, ale za to jacy faceci
    Bardzo dziękuję Autorom zdjęć.










    Jas_












    anchel











    MarviN











    badi











    jakubs











    Rob123





    PS



    kobyll











    nonnatus














    Miłego odbioru.
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 21-03-2008 o 16:33

  2. #2
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Marvin brawo, świetne ujęcie. Zdjęcie pierwsza klasa i poza jakąkolwiek konkurencją.
    Następnie Anchel - nastrojowe i bardzo dobre technicznie, widać krajobrazowe korzenie. Jednak skupiłeś się bardziej na formie niż treści. Odwrotnie jak Marvin.
    Pozostałe bez wrażenia. Ale tematyka była trudna...

  3. #3

    Domyślnie

    MarviN brawo!
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Jas - pomysł i wypatrzenie fajne, ale techniczne odstaje. Może szerszy kadr, taki streetowy byłby bardziej optymalny.Bo problem w małej go - kontrast przez to ucieka. Można było ew spróbować sztuczki połączyć dwa zdjęcia z ostrością na dwa różne plany.
    anchel - no nie jestem zadowolony. Było parę innych zdjęć na ten temat ale ostało się to... I dajcie spokój z tymi krajobrazami - po prostu nie odpinam ostatnio tokiny, a te wszystkie krajobrazy to tak raczej z rozpędu. Do lasu i nad rzekę mam bliżej niż do miasta ;]
    MarviN - świetne. Ciekaw jestem historii, czy zaaranżowane czy też przy okazji sesji ślubnej...
    badi - no mi bardzo się podoba. Kto wie co to za muza, ten wie gdzie szukać tam sacrum&profanum. A ja ostatnio kupiłem sobie, zainspirowany klimatem "Oddech wymarłych światów" - może i bardziej lajtowe ale ja się na tym wychowałem. No i dobrze wygląda obok Cannibal Corpse i Behemoth'a ;]
    jakubs - bardzo dobre! Czy zdecydowanie na temat to już kwestia interpretacji. Ale światło było dobre, model perfekcyjny. Może ten blur programowy (jak nie to wal śmiało w ryło ale raczej coś się schrzaniło - przejścia tonalne też wyszły w kosmos) niekonieczny i ostrość powinna być żyleta. Ale ja jestem zdecydowanie na tak. Myślę, że bez takich zabaw w PSie (wystarczyłoby tylko dalszy plan "odsunąć") byłoby miodzio!
    Rob123 - potencjał gdzieś uciekł chyba... Pomysł i zamysł ale zabrakło msz jakiegoś elementu przewodniego. Chyba jak dla mnie zabrakło człowieka w kadrze - Komponowałoby się wtedy pięknie. A gdyby jeszcze potem mocne B&W....

    Dzięki za zabawę i wytrwałość.

    Edit: PS. Następny temat proponuję bardziej lajtowy. I krótszy termin. No i coby więcej luda chciało podjąć ...
    Ostatnio edytowane przez anchel ; 03-03-2008 o 23:49

  5. #5

    Domyślnie

    wiekszosc naprawde fajnych zdjec. gratulacje dla autorow. swietne wypatrzenie i insynuacje
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  6. #6

    Domyślnie

    anchel, co do rozmycia, to ostatnio hołduje takiej konwencji, że ramki sobie tak robię, pozostała ostrość to chyba 0,8 sekundy przy 50 mm, chyba nie jest źle. ale jutro na trzeźwo bedę lepiej polemizował...
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 04-03-2008 o 09:00

  7. #7

    Domyślnie

    Gratulacje MarviN, zdecydowanie najlepsze z zamieszczonych zdjęć. Widziałem je w innym dziale i miałem w duchu nadzieję, że go tu nie zamieścisz
    Pozdrawiam wszystkich, którzy zmierzyli się z tym tematem.
    Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.
    Pozdrawiam
    Janusz
    | D80 | N18-70 | N85/1.8 | SB-800 |

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    cholera, że ja to przegapiłem! Mam kilka pasujących fajne foty. pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    A myśmy z Dominiką zrobili zdjęcie pod to zadanie i wkońcu... Nie wysłaliśmy. Może kiedyś pokażemy je tu na forum, a jak nie to zginie gdzieś w czeluściach szuflandii
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #10

    Domyślnie

    Prześlijcie to do rzucę .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •