Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Uniwersytet Wrocławski

    Witam, widzę że sporo ostatnio zdjęć nocnych to i ja dołożę jedno "prawie" nocne. Dodam że takie zielone światła są tylko przez minute zanim lampy się nie rozgrzeją.

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem na nie
    - kadr taki zwyczajny -nudny
    - to dzien noc - zero nieba
    - robi wrażenie nieostrego

  3. #3

    Domyślnie

    Za mało nocy w tej nocy. Niestety kiepska pogoda i źle dobrana ekspozycja zepsuły to zdjęcie. Musisz się tam wybrać jeszcze raz, jeżeli zależy Ci na tych zielonych lampach.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  4. #4

    Domyślnie

    No paskudnie zgasło zanim noc zapadła.....
    Nie jest dobrze..sorry.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    No paskudnie zgasło zanim noc zapadła.....
    Nie jest dobrze..sorry.
    Pzdr
    Andrzej
    Nie jest dobrze, zielone tak krótko świecą... ale Andrzej, to nie Twoja wina


    gdyby autor nie powiedział, że to zdjęcie nocne, nie byłoby zarzutu, że za mało nocy w nocy.. wyostrzyć można zawsze

    "Wrocław zawsze poddaje się ostatni"


    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malibu Zobacz posta
    Jestem na nie
    - kadr taki zwyczajny -nudny
    - to dzien noc - zero nieba
    - robi wrażenie nieostrego
    wyjales mi to z ust.

    pojdz tam jeszcze raz tyle ze w nocy. moze byc ciekawiej. co do kadru to dla mnie za duzo prawej strony i mogles poczekaa az autobusy sobie pojada. pozdrawiam
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcie jest "prawie" nocne jak napisałem. Te lampy przy uniwerku zapalają zaraz po zwykłym ulicznym oświetleniu a jaka jest wtedy atmosfera wszyscy wiemy, niby noc a niby dzień. Co do autobusów to rzeczywiście mogło by ich nie być a co do ostrości dodam, że jest to 1/30 z ręki. Dzięki za oceny, postaram się lepiej przy następnej fotce w tym miejscu

  8. #8

    Domyślnie

    nie zgodzę sie z przedmówcami - to nie jest do konca zły kadr.
    Owszem mogłby byc lepszy - ucięcie zbędnego mostu z prawej i zwrócenie fasady budynku bardziej w stronę obiektywu (ale nie zupelnie en face).
    Natomiast technicznie te zdjecie padło. Fasada powinna byc skontrastowana z o wiele ciemniejszym niebem, poza tym kolorystyka powinna byc bardziej wydobyta i zdjecie winno byc wyostrzone.
    Ale jak masz dobrą wizję ujęcia, to warsztat z czasem przyjdzie...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •