Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [B]Smutek[/B]

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Przypomniała mi się sytuacja, w której paru pijanych w sztok studentów na wakacjach pomalowało się w blackowe makijaże i biegało na wpół nago po wiosce na Mazurach - w środku nocy. Jedynym człowiekiem, który ich zauważył był inny pijaczek, miejscowy, który spytał: "Przepraszam, czy panowie są młynarzami?"
    Byłeś biegającym czy pytającym? ;->

    Co do zdjęcia - za dużo tego Mniej wyszłoby bardziej naturalnie i myślę, że dzięki temu lepiej.

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    nie widzę tu smutku...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sculptoris Zobacz posta
    Byłeś biegającym czy pytającym? ;->
    Niestety, tylko słyszącym opowieść
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    nie widzę tu smutku...
    Ja też niestety nie widzę. Kompletnie nie przekonują mnie ani te zdjęcia, ani klimat w nich przedstawiony.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar Kazzam
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Wronki - Poznań
    Posty
    148

    Domyślnie

    Bez urazy, ale te zdjęcia próbują w jakiś sposób bić do gotyku. Siedzę w tych klimatach dość mocno i z żalem mogę napisać tylko, że to jest kurka profanacja. To tak jakby ktoś na skejta włożyć kłaczolską skórzaną kurteczkę.
    Pozatym nie wiem czy taki był Twój plan, ale na zdjęciu nr1 widać wszystkie twarzowe "defekty" tej pani. Nie muszę chyba pisać o co mi chodzi.
    Pozdrawiam
    Nikon D80 | Tamron 17-50/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Velbon DF-40 | Raynox M-250 | Zenit 12XP | Helios 58/2 | Cała masa akcesoriów

  6. #16

    Domyślnie

    O gustach się nie dyskutuje wiec mogę tylko stwierdzić że mój gust mówi stanowczo że nie widzi sie to. Ani forma ani treść ani wykonanie...

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar Pawee
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Szczecin/Częstochowa
    Posty
    57

    Domyślnie

    Fotografie traktuje w pewien eksperymentalny sposob mam jakis pomysl i staram sie
    go zrealizowac czasem cos wychodzi a czasem nie
    ale zeby :
    Cytat Zamieszczone przez Kazzam Zobacz posta
    Bez urazy, ale te zdjęcia próbują w jakiś sposób bić do gotyku. Siedzę w tych klimatach dość mocno i z żalem mogę napisać tylko, że to jest kurka profanacja.
    to troche przesada nie doszukujmy sie zbednej ideologii tam gdzie jej nie ma
    bo tak troche glupio mi sie zrobilo z ta profanacja

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •