Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Manuella ( korekcyjnie )

    Zdjęcie zrobione dla Manuelli i tylko dla niej. Pracuje w hotelu gdzie mieszkam, wiecznie zmęczona bo pracy ma nie mało. Chce jej poprawić samopoczucie, dopieszczając zdjęcie , ale też nie przegiąć. po prawej oryginał chyba jeszcze ze skopanym WB. podpowiedzcie coś
    D70s, 10-85, dobry błysk i statyw

  2. #2

    Domyślnie

    Powinna być zadowolona bo bardzo ładnie to zrobiłeś

  3. #3

    Domyślnie

    Za gładka twarz, brwi wyglądają przez to jak wklejone (wokół nich nie wygładzałeś skóry). Moim zdaniem powinienes pozostawić odrobinę zmarszczek mimicznych (nałóż wygładzoną wersję twarzy na oryginalną z kryciem np. 65-70%). Oryginał ma również zdecydowanie ładniejsze włosy (kolor, liczba szczegółów).
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    powieloną warstwę potraktowałam rozmyciem gaus. na 15 potem przenikanie warstw i odp. sposób krycie. odpowiednio miękką gumką wracałem tam gdzie chciałem do ostrych oczu, włosów, konturu twarzy. Teraz widzę że brew lewa (jej lewa) faktycznie niekorzystnie
    D70s, 10-85, dobry błysk i statyw

  5. #5

    Domyślnie

    Oglądając te dwa zdjęcia zdecydowanie bardziej podoba mi się ta "oryginalna" Manuela. W przypadku tej dziewczyny bym w ogóle w oryginale nie "grzebał".
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    ja z natury też nie grzebie, ale tutaj zacząłem i potrzebuje rad. Zapomnij downunder że widziałeś to z prawej>> powiedz jakie widzisz wady mojej obróbki wiedząc mniej więcej w którą stronę podążałem. Erie>> zmarszczek mimicznych prawie nie ma w oryginale. Na tą chwile spróbuje mniejszego rozmycia (np 10 a nie 15) i staranniej wygumkuje oczy, włosy, kontury>> zależy mi jednak na blasku twarzy co (wydaje mi się) osiągnąłem
    D70s, 10-85, dobry błysk i statyw

  7. #7

    Domyślnie

    Usuwanie drobnych niedoskonałości jest normą, ale gdyby mi ktoś tak twarz wyprasował to bym się do żywego na niego obraził.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #8

    Domyślnie

    NIc bym nie zmianiał. Ładnie wyszło.
    Szary, cichy człowiek.

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    to co zrobiłeś będzie się podobało dziewczynie. Nie cofaj się
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Kazzam
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Wronki - Poznań
    Posty
    148

    Domyślnie

    Bardzo dobra robota, nie słuchaj 'naturalistów', jest świetnie!
    Nikon D80 | Tamron 17-50/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Velbon DF-40 | Raynox M-250 | Zenit 12XP | Helios 58/2 | Cała masa akcesoriów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •