Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar PrzeMoon
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    Dziki zachód: Żagań
    Posty
    140

    Domyślnie Zmylka na LCD - kolory

    Witam Wszystkich

    Robilem ostatnio troche zdjec macro i spotkalem sie z dziwnym zjawiskiem: zrobilem zdjecie jakiegos polnego kwiatka ktory mial intesywny fioletowy kolor, podglad na ekraniku a tu widze calkiem ladny niebieski kwiatek
    Dobrze ze go nie skasowalem w nerwach bo w domciu na kompie okazalo sie ze kolorki sa ok.

    Czy mieliscie podobne zdazenia z przeklamaniami kolorow na ekranie LCD w D70? Mozna cos z tym zrobic?

    Pozdrawiam
    PrzeMoon
    Oj tam, oj tam

  2. #2

    Domyślnie

    Zupelnie normalne. Zobacz jaka rozdzialke i glebie koloru oferuje Ci podglad

  3. #3

    Domyślnie

    Dzisiaj miałem identyczna sytuacje. Ładne fioletowe kwiatki, pstryk i na podgladzie wyszły niebieściutkie jak smerfetka po kapieli. Zaraz zgram z aparatu do kompa żeby zobaczyc czy sa fioletowe.

    Musze przyznac że az się zaskoczyłem jak zobaczyłem różnice na wyswietlaczu i klombie
    pozdrawiam Sebastian

  4. #4

    Domyślnie

    Podobnie bedzie z wszystkimi kolorami majacymi "bogate skladowe". Tak objawia sie ograniczona liczba kolorow na wyswietlaczu

  5. #5

    Domyślnie

    a ile odwzorowuje kolorów ten wyswietlacz??
    pozdrawiam Sebastian

  6. #6

    Domyślnie

    A CHOLERA GO WIE, tzn. za malo

  7. #7

    Domyślnie

    no i teraz nie zasne - trzeba google pogonic do roboty :d
    pozdrawiam Sebastian

  8. #8

    Domyślnie

    Napisz jak znajdziesz, sam jestem ciekaw. Kaleid gdzies zaginal, On moze wiedziec...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •