Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Aleksandra

  1. #1

    Domyślnie Aleksandra

    No cóż, przedstawiam Olę i czekam na cięgi

    1.

    2

    3

    Pozdrawiam
    www.bartoszsklodowski.pl
    D300 + MB-D10 | D70s | T 12-24/4 | S 15-50/2.8 | N 50/1.4 | N 85/1.8 | N 70-200/2.8 VR | S 150/2.8 | SB600

  2. #2

    Domyślnie

    nr 1 zdecydowanie najlepsza
    nr 2 niewidac oczu... jakaś taka poświata wokół modelki , wydaje się być niostre
    nr 3 chyba też wolałbym ostrzejsze

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka, to ciekawe zdjęcie, ma plastykę.
    Dwa pozostałe już mniej.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    ja rowniez za 1

    w dwójce jakis taki przytłaczajacy cien na twarzy modelki
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  5. #5

    Domyślnie

    1. Najlepsze, takie artystyczne...
    2. Dobra ale bardziej twarz bym oświetlił
    3. Najgorzej wypadłą... w ogóle mi się nie podoba.

    Pozdrawiam!
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    ciekawe czemu wszyscy obstawiają jedynkę?
    Najgorzej oświatlona - od dołu i z bliska. Ręka przepalona (łokieć), cienie idą "pod górkę". Oswietlenie takiego teatralnego typu bywa dobre - ale nie tu i nie tym razem. Szyja jasniejsza od twarzy.

    dwójka - wiele lepsza choć szkoda, że oczy sa w cieniu. Trzeba było dac cokolwiek (ekran) by się w nich coś zaświeciło. Działaj dalej w tym stylu.

    ocena subiektywna - jak zawsze
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    przewinalem na gore, zeby spr czy aby nie byl zrobiony przez autora hohlik moze, i zdjecia nie zostaly pozamieniane. to wszystko za sprawa innych odczuc co do lansowanej jedyneczki

    dwojka podoba mi sie za dwie rzeczy. stonowana kolorystyke braz braz braz, oraz gladkosc powierzchni tlo zamsz skora_buziowa.
    ale zeby nie bylo - wady tez sa. i nie tyle co swiatlo rzuca mi sie w oczy, ale male halo wokol postaci oraz na pasku resztki po narzedziu burn(shadows)
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  8. #8

    Domyślnie

    Ooo rozumiem, że nieudolne zmiękczanie z mej strony was drażni, postaram się wrzucić później zdjęcia bez zmiękczania, może będą lepsze (choć mam wrażenie że najlepsze by były umiejętnie zmiękczone)
    www.bartoszsklodowski.pl
    D300 + MB-D10 | D70s | T 12-24/4 | S 15-50/2.8 | N 50/1.4 | N 85/1.8 | N 70-200/2.8 VR | S 150/2.8 | SB600

  9. #9

    Domyślnie

    nr dwa ,choć ostrość wypadła w okolicach biustu pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Ja pomimo niby ciemnych oczu jestem za 2. Faktura fantasztyczny brąz kurtki. i głębokie cienie tam gdzie trzeba.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •