Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Guma

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Płock
    Posty
    128

    Domyślnie Guma

    Nie tylko w D200 odlepia się guma. Mój D80 ma rok i zaczęła mu odlepiać się guma z tyłu pod kciukiem. Jeżeli to taka ********a Marka NIKON to kiepściuchne wykonanie. Chyba wrócę do canona?
    Żegnam Was już czas...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf62 Zobacz posta
    Nie tylko w D200 odlepia się guma. Mój D80 ma rok i zaczęła mu odlepiać się guma z tyłu pod kciukiem. Jeżeli to taka ********a Marka NIKON to kiepściuchne wykonanie. Chyba wrócę do canona?
    Nikt chyba 'jajka przelewać' z tego powodu nie będzie. Widocznie masz więcej kasy i tyle.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf62 Zobacz posta
    Chyba wrócę do canona?
    I uważasz że Forum użytkowników Nikona ufunduje Ci nowy aparat żebyś tylko do Canona nie wracał? O odklejającej się gumie napisano setki postów - co nowego wnosi Twój? Poza tym - chciałbym mieć tylko takie problemy na głowie.

  4. #4

    Domyślnie

    ...zmiana systemu z powodu odklejającej się gumki.Dobre,dobre Doklej kropelką i po kŁopocie - byo już dużo o tym.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja nie wiem co Wy z tymi gumami... Ja mam ponad rok D80, 12 tys. klatek na liczniku i żadna guma mi sie nie odkleja....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf62 Zobacz posta
    Chyba wrócę do canona?
    Jak cię stać na przesiadki to wracaj.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf62 Zobacz posta
    ...Chyba wrócę do canona?
    Świetny wybór

  8. #8

    Domyślnie

    zegnaj wiec
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  9. #9

    Domyślnie

    A nam (EIKONA) zamkneli taki fajny wątek ech.
    O gumach jak koledzy piszą było bardzo wiele i bardzo głośno. każdy radzi sobie wedle swoich umiejętności. Jak masz ta 80 ta gwarancji t w czym problem?]
    Jak nie to zawsze jak koledzy radzą kropelka lub inny klej. Wiadomo tragedji nie ma - dobrze że nie pękają.
    Mam nadzieję że rada jaką prawie wszyscy kiedyś otrzymali nie urazi Ciebie bardzo. WYSZUKIWARKA to działa. Jest też gdzieś wątek o najczęściej zadawanych pytaniach i odpowiedzi na nie - warto polecam.
    Nie dziw się że koledzy tacy nerwowi. Mniej wiecej raz na 2 -3 dni pojawia się wątek guma, latające coś w środku czy inne ciekawe zajmujące tematy.]
    Pozdrawiam i tak na koniec wspominanie o marce C tu ogólnie jest mierżące. Oczywiście szanujemy dokonania konkurencji ba część osób przeszło by lepszego sprzętu używać nikt tu nikogo za ręce nie trzyma.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja nie wiem co Wy z tymi gumami... Ja mam ponad rok D80, 12 tys. klatek na liczniku i żadna guma mi sie nie odkleja....
    Najwidoczniej nie jestes pociłapą
    forum.niekojarze.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •