Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: JAlbum

  1. #1

    Domyślnie JAlbum

    Wygenerowałem z wielkim trudem galerię zdjęć na http://serpens.com.pl/galeria/ nie moge jednak dojść z nią do ładu.
    W jaki sposób zmienić ustawienia by górny pasek z miniaturami nie "wyjeżdżał" z ekranu ??
    Próbuję też zmniejszyć wielkość wyświetlanych zdjęć - bezskutecznie Wprowadziłem już wielkość obrazków 640x640 a zdjęcia mam na dłuższym boku 1500.
    Pomożecie ??

  2. #2

    Domyślnie

    moze glupia sprawa... dales zeby Ci przegenerowal WSZTSTKIE OBRAZY (a nie 'tylko zmienione')?
    jesli chodzi o ten gorny pasek, to nie jest to czasem sprawa samego skina, ze akurat 'ten typ tak ma'?
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć.
    W konfiguracji albumu w zakładce BananAlbum odznacz hide thumnails.
    Miniatury już nie powinny znikać.
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    moze glupia sprawa... dales zeby Ci przegenerowal WSZTSTKIE OBRAZY (a nie 'tylko zmienione')?
    dałem na wszytskie.....

    Cytat Zamieszczone przez Piotruś
    W konfiguracji albumu w zakładce BananAlbum odznacz hide thumnails
    odznaczyłem ale wpłynęło to tylko na miniaturki panoram , które mam w głównym portfolio. Gdy wchodzi się w poszczególne katalogi, tam miniaturki znów z ekranu "uciekają"
    Już kilka razy generowałem dziś album z róznymi ustawieniami.

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety, skórki w Jalbum mają błędy. Dotyczy to niestety zarówno darmowych jak i komercyjnych. Mało tego, niektóre komercyjne w wersji demo chodzą OK, a w odmianie pełnej chrzanią się maksymalnie. Poczekaj na nową wersję banana, jeżeli dobrze pamiętam, dość regularnie tworzą poprawki.

  6. #6

    Domyślnie

    Nim mi padł system miałem wygenerowaną galerię z użyciem tej samej skórki, i było wszyst
    ko OK.

  7. #7

    Domyślnie

    mont, moja rada jest taka.Zbuduj mały próbny album z dwóch, trzech katalogów po kilka zdjęć w każdym.Przy małej ilości zdjęć szybciej będzie się budował album po kolejnych wprowadzanych zmianach.Bo trzeba po każdej zmianie budować album z zaznaczeniem " Wszystkie obrazy".Do albumu dodawaj całe katalogi.Ja tak zrobiłem i wyszło mi coś takiego: http://koreks.sileman.net.pl/ Jak z próbnym albumem będzie wszystko OK , to wtedy zbuduj od początku ten właściwy.
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też jestem na etapie budowania stonki w programie JAlbum
    Na razie efekty są takie jak tu www.j-stryjewski.wroclaw.pl ale nie wiem jak ustawić pierwszą stronę z powitaniem i jakimś tekstem tak jak u monta
    Ja korzystałem z szablonu chameleon
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jarek76 ; 07-02-2008 o 10:36

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #9

    Domyślnie

    jarek76, nie wiem jak to jest w chameleonie ( nie próbowałem) ale u mnie zrobiłem to tak, że jako pierwsze do albumu dodałem zdjęcie z opisem, a dopiero potem kolejne katalogi.Przy starcie JAlbum pokazuje pierwsze zdjęcie i drzewo katalogów.
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki Piotruś w domu sprawdzę co z tego wyjdzie
    Sprawdziłem nic z tego nie wyjdzie w tym szablonie
    Ostatnio edytowane przez jarek76 ; 06-02-2008 o 14:12

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •