Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95

Wątek: JAlbum

  1. #11

    Domyślnie

    Żałuję ,że nie pomogłem.Spróbuję pobawić sie z Chameleonem, jak mi coś z tego wyjdzie to napiszę.
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
    [\Przy starcie JAlbum pokazuje pierwsze zdjęcie i drzewo katalogów.
    a jak dodałeś na pierwszej stronie napis "Fotografia Piotr Rolnik"??
    Piotruś może TY sprawdzisz w ustawieniach bo widzę, że Tobie miniaturki nie "uciekają"...

  3. #13

    Domyślnie

    "Fotografia Piotr Rolnik" , to jest właśnie pierwsze zdjęcie( obrobione) dodane do albumu . O tym pisałem wcześniej.
    Budując nowy album , jako pierwsze dodałem te zdjęcie, a potem kolejno dodawałem katalogi z pozostałymi zdjęciami.
    Jak dodam wszystkie zdjęcia ( katalogi), to potem przechodzę do ustawień.Ustawienia dotyczą wszystkich katalogów, nie wiem dlaczego Tobie to nie działa.Spróbuj zrobić tak, jak pisałem wcześniej.
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  4. #14

    Domyślnie

    wydaje mi się że większą kontrolę daje simpleviewer. Prosty kod html oraz XML - poza tym wydaje mi się bardzie elegancki.

  5. #15

    Domyślnie

    Dzięki Piotruś - poskutkowało

  6. #16

    Domyślnie

    Mont, Fajna galeria .
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  7. #17

    Domyślnie

    galerie JAlbum'u są bardzo modyfikowalne nawet przez zupełnego laika, bo o stronach www pojecia nie mam zielonego - ale sporo mozna w tym co wygenerujesz pozmieniac - 100% JAlbum http://www.fotokj.pro.wp.pl/sport/index.html

  8. #18

    Domyślnie

    krzysztof jot , ciekawie to wygląda, mógłbyś napisać na jakiej skórce jest zrobione?
    Pozdrawiam, Piotr

    D70s,N 18-70DX,N 50 f1.8D,N 55-200VR,SB-600

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotruś Zobacz posta
    krzysztof jot , ciekawie to wygląda, mógłbyś napisać na jakiej skórce jest zrobione?
    jakiś vertical sprawdze to odpowiem, na laptopie nie mam JAlbum, ale dodatkowo powiem ci ze nowe wersje edytują tak wiele błedów, że powrocilem do wersji 5 i z niej generuje albumy. Niezawodna - paskudny interface ale zawsze wszystko działa...

  10. #20

    Domyślnie Odp: JAlbum

    Spróbuj ustawić w /Konfiguracja/Album/Układ miniatur/, np kolumny - 6, wiersze - 4,.
    Przy okazji mam pytanie, jak uaktywnić "Księgę gości" do utworzonego albumu?. Okno dialogowe jest na końcu miniatur, ale nie można zamieścić żadnych komentarzy. Przykładowy mój album: http://alfa73.myjalbum.net/Petra/
    Pozdrawiam.
    alfa73

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •