Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Albumy na zdjęcia 15x21

    Cześć !

    Mam sprawdzony punkt, gdzie fajnie robią odbitki i upodobałem sobie swego czasu format 15x21 (błyszczące, z białą rameczką). Trochę odbitek trafiło na ścianę, dużo rozdałem. Ostatnio zrobiłem sobie 60 odbitek z wyjazdu i chciałbym wsadzić do albumu i tutaj proszę o pomoc. Generalnie nie widziałem fajnego albumu (oprócz Henzo, w którym mam fotki z własnego ślubu), gdzie wchodziłyby odbitki w tym formacie. Album jakiegokolwiek typu z folią chyba odpada, bo wiadomo czym to grozi przy papierze błyszczącym, natomiast pobieżne przeglądnięcie stanu kilku sklepów utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma odpowiednich (formatem) albumów papierowych do wklejania zdjęć, które byłyby jeszcze akceptowalne cenowo. Macie jakieś pomysły ? Może być nawet sklep internetowy.

    Ładnie dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
    Z

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    ...Macie jakieś pomysły ? ....
    Na scenie w Stodole?
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  3. #3

    Domyślnie

    Coś znalazłem - np. http://www.albumyfoto.pl/index.php?p...bum-tradycyjny

    Pewnie zaryzykuję i zobaczę co dalej będzie ....

  4. #4

    Domyślnie

    W tym sklepiku co podałeś mają takie coś http://www.albumyfoto.pl/index.php?p...-w-bieli-album
    miałem kiedyś taki i ciekawie się prezentuje choć ma jakiś dziwny łatwo zarysowalny papier koloru czarnego ale mimo to podobał mi się bo był inny od tradycyjnych albumów. Występuje w 2 rozmiarach

  5. #5

    Domyślnie

    Zajrzyjcie do TEGO sklepu.
    Mają chyba największy wybór tradycyjnych albumów w Polsce (przynajmniej na stronie internetowej).
    IMO jest tam naprawdę kilka wspaniałych wzorów, a i ceny są przystępne.

    Ja jeszcze u nich nie kupowałem, ale w przyszłym tygodniu wybieram się do Krakowa m.in. by te albumy pooglądać.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    Są albumy z czymś w rodzaju kleju na całej kartce. Przykłada się do tego zdjęcie i nakrywa cienką folią, która przykleja się do kartki dookoła zdjęcia.
    Mam taki album ze dwa lata i zdjęcia można nadal odkleić, nie zostają na nich ślady kleju. Ostatnio widziałem taki album w MM.

  7. #7

    Domyślnie

    Panowie - dzięki za pomoc. Przejrzałem dokładniej ofertę fotokoszyk.pl i chyba coś tam dla siebie znajdę. Muszę tylko wybrać, czy lepszy będzie album typu połówka klasycznego , gdzie zdjęcia będą poziomo (wiele z nich to krajobraz), czy typu klasyczny, który będzie oglądało się w pozycji obróconej o 90 stopni.

    Wczesniej właściwie nie miałem takich problemów, ale nigdy też nie miałem takich potrzeb, aby gdzieś umieścić 60 zdjęć o takim formacie. Cieszy mnie to, że te albumy są, przynajmniej w sklepach internetowych, w miarę przystępnych cenach i jest ich duży wybór.

    OK, dziękuję jeszcze raz za pomoc !

  8. #8

    Domyślnie

    Ten sklepik mogę polecic gdyż raz z nimi handlowałem i mimo że mogli się upierać że dostałem co chciałem a ja twierdziłem że nie, to przyznali mi rację że opis nie był jednoznaczny i dali mi rabat na następne zakupy.

  9. #9

    Domyślnie

    polecam ten sklep:
    http://www.foto-kwiatek.pl/adres.html - siedziba w CH Panorama
    | d300 | d70s | t17-50/2.8 | 50/1.4 | n85/1.4D| 70-210/4 | sb-800 |

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Kto by sie bawił w wyklejane albumy jak mozna samemu zrobić projekt do fotoalbumu który bije na głowę starą wersję.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •