Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Portret

  1. #1

    Domyślnie Portret

    Mój portret zrobiony przez moją Szanowną Małżonkę wykazującą wybitną niechęć do zakładania kont etc.
    PS. O przepale na czole wiem.


  2. #2

    Domyślnie

    jak na dyskotece kolory
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    To żart jakiś?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    To żart jakiś?
    Mój czy Kabu?
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najt Zobacz posta
    Mój czy Kabu?
    AUTORA, oczywiście, bo to co pokazał, to .................., właściwie nie wiem nawet jak to sklasyfikować.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    AUTORA, oczywiście, bo to co pokazał, to .................., właściwie nie wiem nawet jak to sklasyfikować.
    hiposowsko
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Raczej nie żart a zdjęcie ze światłem przechodzącym przez witraż. Niemniej prosiłbym o uwagi troszkę bardziej konstruktywna. Ze zdania "czy to żart" nie bardzo można wyciągnąć wiedzę co jest skopane na zdjęciu. Lepiej brzmi "Czy to żart? Kadr zły, światło złe, ostrość do kitu". Albo "Czy to żart? Kadr dobry ale nad światłem i ekspozycją musisz jeszcze popracować". Tudzież "Nic mi to zdjęcie nie mówi, nieciekawe jak dla mnie".

    Ot łatwiej mi będzie czegoś się przy okazji nauczyć.

    Z ukłonem

  8. #8

    Domyślnie

    Kadrowal bym umieszczajac Ciebie bardziej po prawej stronie. A co do przepalow nie sa one tylko na czole ale na calej dlg. twarzy.
    D80|T17-50/2.8|N70-300VR|N50/1.8|SB800

  9. #9

    Domyślnie

    Co do przepałów, są niestety. Ale zdjęcie w naszym odczuciu było na tyle ciekawe (jak dla każdego autora tudzież modela) że zależało nam na zweryfikowaniu naszej opinii przez osoby mające obiektywny stosunek do tego zdjęcia.

    Co do kadru - w prawo jedynie crop bo w scenerii kadr był zapchany jakimiś Cortezami i innymi Aztekami

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabu Zobacz posta
    Raczej nie żart a zdjęcie ze światłem przechodzącym przez witraż. Niemniej prosiłbym o uwagi troszkę bardziej konstruktywna. Ze zdania "czy to żart" nie bardzo można wyciągnąć wiedzę co jest skopane na zdjęciu. Lepiej brzmi "Czy to żart? Kadr zły, światło złe, ostrość do kitu". Albo "Czy to żart? Kadr dobry ale nad światłem i ekspozycją musisz jeszcze popracować". Tudzież "Nic mi to zdjęcie nie mówi, nieciekawe jak dla mnie".

    Ot łatwiej mi będzie czegoś się przy okazji nauczyć.
    Tak więc moim zdaniem, to co pokazałeś jest tylko jednym ze sposobów jak nie powinno się robić portretów.
    Światło z witraży nie za bardzo się do tego nadaje.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •