Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Kupno aparatu w Australii...

    Witam.
    Mam mozliwość zakupu Nikosia D80 lub D200 w Australii.
    Ceny sa zachęcajace Za D80 + obiektyw 18-200 VR ok 3000 .Za samo body D200 tyle samo.
    W związku z tym mam pytania dotyczące w/w sprzętu:
    1. Czy gwarancja będzie obowiazywała w Polsce?? ( nie moge sie dodzwonic do serwisu niestety )
    2. Czy waszym zdaniem ogólnie sie opłaca kupic jezeli ewentualna gwarancja nie bedzie obowiazywała ?? Po prostu czy warto ryzykowac?? Naczytałem sie troszke o ewentualnej awaryjności i juz naprawde nie wiem co zrobić...
    3 Co lepiej kupic cały zestaw D80 czy samo body D200. Obiektywy jakies posiadam ( używane z F90X ) aczkolwiek ciagnie mnie do 18-200.

    Dzieki za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    Brat

  2. #2

    Domyślnie

    trzeba uwazac bo matryce maja po lewej stronie.... a tak na serio to chyba identyczna sytuacja jak ze sprzetem kupionym w USA... dupa nie gwarancja

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć! Ceny rzeczywiście robią wrażenie... wróćmy do zakupu, wszystko zależy od kasy jaka chcesz wydać na sprzet i co zamierzasz fotografować...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  4. #4
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brat Zobacz posta
    3 Co lepiej kupic cały zestaw D80 czy samo body D200. Obiektywy jakies posiadam ( używane z F90X ) aczkolwiek ciagnie mnie do 18-200.
    Zalezy jakimi srodkami dysponujesz

    A co do Nikkor 18-200VR (sam mam na niego ochote) to mozesz poczytac np tutaj albo tutaj
    Ostatnio edytowane przez autograf ; 03-02-2008 o 20:33

  5. #5

    Domyślnie

    Nie zapominaj o vacie i cle (22% i ~8%)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinox Zobacz posta
    trzeba uwazac bo matryce maja po lewej stronie....
    To nie prawda. Zdjęcia są ok, tylko do góry nogami... Z gwarancją może być niestety kiszka.
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  7. #7

    Domyślnie

    z gwarancją jest kiszka to potwierdzę, nie honorują jej w europie...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #8

    Domyślnie

    na puszkę nie honorują ale na szkiełko powinna być ogólnoświatowa
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  9. #9

    Domyślnie

    zadnego vatu ani cla nie ma bo sam sobie przywiezie w torbie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m@rcin Zobacz posta
    zadnego vatu ani cla nie ma bo sam sobie przywiezie w torbie.
    dokładnie vatem i cłem nie ma się co martwić
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •