Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie "Palenie szlugów podczas przerwy w szkolnym sraczu" (tekst by Czornyj)

    1.


    2.


    3.



    4. i ostentacyjny bonus dla wszystkich

    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego, ale nie pasuje mi papieros do delikatnej i drobnej urody dziewczyny.
    Minister Zdrowia ostrzega: Palenie albo uroda - wybór należy do Ciebie.

  3. #3

    Domyślnie

    z papierosem w ręku sie wygląda dobrze.. w ustach juz nie.

  4. #4

    Domyślnie

    hihih;]

    to ostatnie jako jedyne mi sie nie podoba
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  5. #5

    Domyślnie

    piszcie tak dalej, a dziewczyna palenie rzuci
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  6. #6

    Domyślnie

    Hmmm.... na sracz mi to nie wygląda
    Fotki fajne, ale bez tych fajek były by może jeszcze lepsze.
    Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Dziewczyna zmyslowa, delikatna...........3 podoba mi sie najbardziej i jedynie na tym zdjeciu papieros mi nie przeszkadza.
    pozdrawiam Maryla
    Canon

  8. #8

    Domyślnie

    Ciekawe co na to Czornyj
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kami Zobacz posta
    piszcie tak dalej, a dziewczyna palenie rzuci
    Jeżeli tak by było, to napewno wiele osób by tutaj napisało. No ale to i tak jest jej wybór i my tu nic nie zmienimy

    Dziewczyna ma delikatną, drobną urodę. Wygląda bardzo młodo.
    Zestawienie jej z papierosem - nasuwa mi skojarzenie z chuliganami i 'bandami podwórkowymi'.
    Po prostu dla tej modelki nie pasuje mi.

  10. #10

    Domyślnie

    Ciekawe co na to Czornyj
    teskt wybitnie mi sie spodbal, postanowilam zaznczyc w tenze sposob jego autora

    dobrze, a teraz juz pomijajac papieros jako rekwizyt (bo tego juz nie zmienie). interesuje mnie kwestia kadrowania i innych takch, bo nie ukrywam, to moj pierewszy raz w plenerze, w ogole rzadko foce ludzi tak otwarcie i chcialabym sie jednak tego nauczyc, wiec wszelkie uwagi mile widziane.
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •