Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Asia S.

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Żeby nie być gołosłownym: można i dobrze, i z papierosem.
    To jest według Ciebie dobrze?
    NIE, zdecydowanie NIE i takie klimaty rodem z PULP FICTION też mnie nie przekonują.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    To jest według Ciebie dobrze?
    NIE, zdecydowanie NIE i takie klimaty rodem z PULP FICTION też mnie nie przekonują.
    A... To, że ciebie nie przekonują, to nie znaczy, że mnie nie jest dobrze

    Bo jest.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  3. #13

    Domyślnie

    kurcze, jakas kampania spoleczna przeciwko papierosom.
    o mojej sesji tez kazdy 'fajnie,fajnie, tylko ten papieros...'

    a Pan ktorego tu zarzuciliscie, to Janusz Miller i zeby bylo smieszniej, wlasnie dzieki jego fotom powstal pomysl, tu wazne, na nasza pierwsza sesje z ludkiem w plenerze.
    i zacytuje Pana Janusza na wszelakie uwagi typu 'papieors nie' - wykazujecie sie poczuciem estetyki, jak z małomiasteczkowego zakladu foto

    u mnie papieros broni sie slabo, ale np 1 bez papierosa bylaby po prostu pusta.
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kami Zobacz posta
    i zacytuje Pana Janusza na wszelakie uwagi typu 'papieors nie' - wykazujecie sie poczuciem estetyki, jak z małomiasteczkowego zakladu foto
    Zgadzam się.
    Janusz rządzi; zresztą Aneta Kowalczyk, która najpierw była jego modelką (dziewczyna na zdjęciu) a teraz sama fotografuje też bardzo daje radę!

    I TAK, papieros TAK - jeśli takie jest założenie i zamysł, to pewnie, że tak. A co. Gdyby fotograf miał się sugerować międleniem "papieros to nieeee...", to nigdzie by nie zaszedł. Pomysły muszą być forsowane, inaczej nie są nowatorskie, a jak nie są nowatorskie, to są do pupy.

    Howgh. Brak progresu oznacza regres.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  5. #15

    Domyślnie

    Trójeczka zdecydowanie.
    Jak znajdę spust migawki, to zrobię parę fotek.
    Kawałek D300, Nikon D40X, szkła kitowe AF-S 18-55,AF-S 55-200,sb 800

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kami Zobacz posta
    i zacytuje Pana Janusza na wszelakie uwagi typu 'papieors nie' - wykazujecie sie poczuciem estetyki, jak z małomiasteczkowego zakladu foto

    Papieros papierosem, estetyka estetyką... Po prostu taki mam gust... a na temat gustów sie nie dyskutuje... i podtrzymuje swoje zdanie - kobieta plus papieros (nie tylko na zdjęciu) - stanowcze nie. Zdjęcia z papierosem mi nie podchodzą... To tyle
    Pozdrawiam. Jacek.... --++Te bestie mają ogromne serca++-- http://foto.mjtech.pl
    D40X + Kit / Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G AF-S DX VR IF-ED / SB-800 i drobiazgi w CaseLogic'u

  7. #17

    Domyślnie

    Bardzo ładnie, ma prawo się nie podobać, dla kogoś to może być estetyczny "symbol jako szczyt ohydy".
    Tylko proszę z łaski swojej doprecyzowywać swoje wypowiedzi, bo inaczej wychodzi z tego antynikotynowa agitka (w dodatku z zabarwieniem szowinistycznym), tymczasem jesteśmy na forum fotograficznym, a nie na forum miesięcznika "Jestem"

  8. #18

    Domyślnie

    ale bez fajki jedynka byłaby taka niedokończona! tam papieros jest jak najbardziej pożądany wogóle nr 1 najlepsze z serii
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    ale bez fajki jedynka byłaby taka niedokończona! tam papieros jest jak najbardziej pożądany wogóle nr 1 najlepsze z serii
    Myślę, że cygaro jeszcze lepiej podkreśliłoby charakter postaci, a może nie od rzeczy byłoby na następnych, jako rekwizyt zastosować fajkę wodną, to dopiero czad.
    Podtrzymuje, że jedynka jest niezła, pozostaje tylko kwestia rekwizytu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #20
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    a mnie się najbardziej podoba bonusik

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •