Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    (...) dureń i zwykły troll.
    No swiatlo pojechales Wlasnie wstaje z ziemi po przczytaniu tego hasła
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #22
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    No swiatlo pojechales Wlasnie wstaje z ziemi po przczytaniu tego hasła
    Pojechałem po bandzie na całego, to prawda, nawet za bardzo, ale rozmiar zdumienia po przeczytaniu tego steku zarzutów przerósł moją wyobraźnię. Nie wiem czy on żartował, czy też na serio tak pisał. Mam jednak nadzieję że żartował, jeśli tak to wycofuję się z "trolla", i klasyfikuję go do dowcipasów.

    Bo inaczej nie można przecież. Wiadomo że publikowanie zdjęć to jest 50-50 pomiędzy chęcią nauki jak i takim jakby pochwaleniem się. Patrzcie się - takie zdjęcie mi wyszło, rozumiem że to i owo jest nie tak, wiadomo przecież że nie focę dla Vogue czy Playboya, chętnie się dowiem co poprawić w moim amatorskim zakresie, i też w tym kontekście zdjęcie powinno być oceniane - jako produkt z kategorii zaawansowanego hobbysty. Taki jest sens działalności tego całego forum.
    Ale po tym komentarzu tego dowcipasa to jakby ktoś chciał to na serio to potraktować to by już do końca życia żadego zdjęcia nie miał ochoty robić...
    Przepał na nosie! Zzoomuj się na nos kropelkomierzem i pokaż mi ten piksel! Nierówne światła na szyi - następny super komentarz. Pokaż mi szyję z równymi światłami! A najlepiej to pokaż mi swoje zdjęcia!

    Uff, gdyby wszyscy tutaj byli jak ten gościu to bym zwiewał z tego miejsca ile sił w nogach. Na szczęście tak nie jest...

    P.S. Wlazłem na stronę tego gościa. Rzeczywiście robi niezłe zdjęcia, przynajmniej z mojego amatorskiego punktu widzenia. Podtrzymuję jednak zdanie że jako komentator ma jednak dłuuuugą drogę do nauki....

  3. #23

    Domyślnie

    swiatlo, nie przejmuj się tak, tym niestosownym komentarzem.
    Widzę, że zacząłeś robić tła, a to już krok do przodu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •