Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nikon D50 a Nikon Coolpix 5700 -jakość zdjęć

    Witam. Jestem bliski kupienia D50, może jutro. Wcześniej robiłem zdjęcia nikonem 5700 i szczerze mówiąc nie do końca byłem zadowolony. Nie ta ostrość, kontrast itp. Przed cyfrówką robiłem fotki F50 i zdjęcia z tej lustrzanki było zauważalnie lepsze niż te fotki z coolpixa. Powiedzcie proszę czy D50 uzyska chociaż podobnej jakości zdjęcia jak F50? Czy różnica między coolpixem 5700 a D50 , jeśli chodzi o jakoś zdjęć, jest od razu zauważalna? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że tak jest. Z góry dzięki za info na ten temat. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Czy różnica między coolpixem 5700 a D50 , jeśli chodzi o jakoś zdjęć, jest od razu zauważalna? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że tak jest
    jesli wykorzystasz manuala i masz troche pomyslu to zauwazysz. jednakze wszystko zalezy od umiejetnosci, obiektywow, sposobu podejscia do tematu.
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  3. #3

    Domyślnie

    tak jak ty miałem wcześniej 5700 i jak kupiłem D70 to się trochę najpierw wystraszyłem szczególnie tym niedoświetleń, jednak parę dni praktyki i lektura forum skutecznie mnie postawiły na nogi
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •