Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie amatorskie mini studio

    zastanawiam się nad zorganizowaniem sobie w domciu mini studia do amatorskiego focenia głównie portrecików i ewentualnie niewielkich przedmiotów do fotografii reklamowej. Problem w tym, że pomieszczenie jakim dysponuje ma wymiary 4m x 4m i pytanie czy da się z takiego pomieszczonka cos wyuskać ?
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  2. #2

    Domyślnie

    Zawsze coś sie da zrobić Wszystko zależy od tego ile kasy chcesz włożyć w to studio, ale raczej bym nie szalał np. z mocą lamp bo masz bardzo małe pomieszczenie... Na początek to i z żarówkami błyskowymi osiągniesz bardzo fajne efekty.
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  3. #3

    Domyślnie

    no narazie tylko sie zastanawiam nad tym wszystkim, dopiero koło marca jak zdecyduje się na to posunięcie to będe myslal o wyposarzeniu i kwocie, też myslalem o żarówkach błyskowych
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    czytałem juz wczesniej ten artykulik i wiem mniej wiecej co mi będzie potrzebne, a moje pytanko dotyczyło wymiarów pomieszczenia ale dzieki
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  6. #6
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    ja mam pomieszczenie około 5x4 i daje rade jakoś

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonzo Zobacz posta
    ja mam pomieszczenie około 5x4 i daje rade jakoś
    Jeśli mogę wtrącić, to pomieszczenie 5x4 daje radę ale puste. Jeśli doliczyć do tego jakieś miejsce na lustro czy kompa to już nieco mniej wychodzi a wtedy robi się coraz gorzej....

  8. #8
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    do tego co podał maciekjak czyli do małej reklamy i szybkiego portertu jest chyba wystarczająco , a tego nie napisał czy ma puste czy z meblami

  9. #9
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Jak Bonzo napisał że da rade... to na 100 % da rade !!!

    Ps.

    Nawet z meblami ,komputerem i słoniem po środku pokoju

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonzo Zobacz posta
    do tego co podał maciekjak czyli do małej reklamy i szybkiego portertu jest chyba wystarczająco , a tego nie napisał czy ma puste czy z meblami
    pomieszczenie którym dysponuję będzie puste ( bo narazie jest tam sporo gratów i śmieci )

    i jeszcze pytanko ile mniej wiecej z wszystkim powinno kosztować wyposażenie takiego mini studyjka ??
    Ostatnio edytowane przez maciekjak ; 11-01-2008 o 09:36
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •