Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    swiatlo, na szczęście mamy dowolność interpretacji tego tematu i ja, podobnie jak wszyscy, zrobiłem wycieczkę do zoo, które mam 5 minut od mojego domu... Każdy pokazał coś, co kojarzyło mu się z pięciominutową drogą od domu - czy było wyspecyfikowanie jak ten temat mamy rozumieć? Czy było zastrzeżenie o tym, że nie ma dowolności interpretacji? Jeżeli nie, to nie ma prac bardziej lub mnie na temat.

    Jakbym po 5 minutach spotkał motylka, to też byłoby to na temat "5 minut od domu". A że zima jest to tylko krokodyl się napatoczył :->
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Podobnie ten krokodyl - tak samo jakbym zrobił makro motyla zrobione na moim podwórku. (...) To nie o to chodziło!
    No wiesz... 5 minut i Cię krokodyl zje

    Ad rem, 5 minut to było takie nieostre złożenie, że można było się spodziewać wszystkiego, nawet zamarzniętego kota na płocie, a w pewnym sensie to takie zdjęcie miałoby dość głęboką wymowę. 5 minut i biedne, samotne zwierze bez pomocy człowieka ginie...

  3. #33

    Domyślnie

    No jeżeli mieszkasz w mieście, to po 5 minutach trafiasz na domy innych ludzi... więc teoretycznie kot jest tuż przy domu innego człowieka. Ginie w takim razie w czasie znacznie krótszym niż 5 min.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  4. #34

    Domyślnie

    No proszę, mała dyskusyjka się wywiązała, to i ja pozwolę sobie zabrać głos. Bardzo mnie cieszy wypowiedź światła/y, bo już myślałem, że zaproponowanie tematu, to będzie Jego cały udział w Zadaniach. Jego wypowiedź pokazuje, że może dobrze by było gdybyśmy uzupełniali już tutaj, w danym wątku, przedstawiony obraz krótkim opisem celu/celów jakie nam przyświecały robiąc właśnie takie, a nie inne zdjęcie. Dlaczego zrobiliśmy to zdjęcie właśnie w taki sposób. Nie jesteśmy tu mistrzami i nie przyniosłoby nam ujmy posłuchać, jak inni relizację tych zamierzeń oceniają i jak oni podeszli do swoich zdjęć. Wiem, że to nie jest łatwe, ale mogłoby nas sporo nauczyć... tak mi się wydaje. Zmuszałoby to też do świadomego robienia zdjęć, bo jeśli coś trzeba opisać, to trzeba wiedzieć też mniej więcej co sie robi. Trochę z tego powodu zaproponowałem w tematach na ten miesiąc jeden bardzo prosty... pewnie nie przejdzie, bo pozostałe też są fajne, ale trochę pokazuje, o co mi chodzi.
    Jak myślicie?


    ps

    Założyłem wątek z tematami na luty .

  5. #35

    Domyślnie

    Ja się staram, ale... ani zdjęć robić nie umiem, ani tym bardziej o nich dyskutować. Kiedyś pewnie przyjdzie na mnie czas, ale na razie nie czuję się na siłach. Ale staram się, jak mogę - i nie odpuszczam - jeśli tylko czas pozwala.

    ...Dziękuję za uwagę...
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  6. #36

    Domyślnie

    Jasne, tak jak napisałem jest to trudne... No ale pomysł wrzucam, na przyszłość.
    A za Twój udział w zabawie jestem bardzo wdzięczny . Zwłaszcza, że wiem iż czasem to wymaga sporo samozaparcia.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •