Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Wszystkjko fajnie, ale ekspozycja dla mnie jakaś dziwna. Jakby firework trafil w karte pamieci Po ustawieniu levels na 30/0.70/255 jest super!
    D80 N18-70 N70-300VR N35-80 T100-300 SB600

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ufolek Zobacz posta
    Wszystkjko fajnie, ale ekspozycja dla mnie jakaś dziwna. Jakby firework trafil w karte pamieci Po ustawieniu levels na 30/0.70/255 jest super!
    Z tym kontrastem to tak ma być
    Dzięki
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  3. #23

    Domyślnie

    Przeczytałem uważnie wasze posty i wróciłem do samego zdjęcia żeby jeszcze raz spojrzeć i ..... nie zrozumiałem chyba bo mnie się nie podoba. Nie podoba mi się i już. Miła twarz i owszem ale kolory i bezkontrastowość mi nie leży. Widzę w tym jedynie manierę zmiany dobrego za wszelką cenę. Taki zestaw kolorów kojarzy mi się ze slajdem który w odebrałem kiedyś dawno temu od fotografa w "podwórku" i chciałem go obić za to przez ladę. Ale to było ponad dwadzieścia lat temu. Może za stary już jestem na takie eksperymenty

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez temporalis Zobacz posta
    Taki zestaw kolorów kojarzy mi się ze slajdem który w odebrałem kiedyś dawno temu od fotografa w podwórku i chciałem go obić za to przez ladę. Ale to było ponad dwadzieścia lat temu. Może za stary już jestem na takie eksperymenty
    Nie no spoko. Generalnie bardzo lubię stare wypłowiałe slajdy i stąd pomysł na przedstawienie zdjęcia w takiej "bezkontrastowości". Nie chcę poprawiać czegoś dobrego za wszelką cenę - mi się podoba - moja wizja

    Dzięki
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •