Close

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 136 z 136
  1. #131

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałem odświeżyć trochę temat.
    Kto z was pracuje/pracował dla jakieś agencji fotograficznej?
    Czy zdjęcia muszą być naprawdę na TOP poziomie?
    Jakie są warunki, ile zrobiliście.

    Sam chciałbym się podjąć takiej pracy, gdyż mam bardzo dużo wolnego czasu, lubię robić zdjęcia, a nigdy nie wiem, co ciekawego dzieje się w moim mieście.
    Tak, dostałbym zlecenie, wiedziałbym co fotografować i byłbym happy.
    (a gdyby przy okazji wpadło trochę grosza-na co zbytnio nie liczę-to byłoby fajnie.

    Gdyby ktoś chciał się podzielić swoimi wrażeniami, to będę wdzięczny

  2. #132

    Domyślnie

    Fotografowanie nie do końca mogę nazwać swoim hobby - to raczej ulubiony zawód, z którego zarabiam i żyję. A hobby to raczej webmastering, zajmuję się tym kilka lat i bardzo mnie to zachwyca. Obecny projekt to https://creditonline.today/pl, poprzednie projekty były związane z turystyką górską, nauczaniem języków obcych, bieganiem, podróżami. Właśnie ta różnobarwność tematów mnie motywuje i popędza w tej pracy
    Fujifilm S3 Pro, Canon 20D, Zenit E - bo kocham starożytności
    promocje na sprzęt

  3. #133

    Domyślnie

    ja zaczynalem zwyklych pstrykow pierwsze $$$ to byly zdj klubie dyskotece, po 5 latach dosc mocno sie w tym wyspecjalizowalem na moim malym rynku moge juz lekko dyktowac ceny i to raczej o mnie zabiegaja kluby a nie odwrotnie, natomiast wesela itd to dopiero 2 sezony tak na dobra sprawe robie ale przyszly zapowiada sie bdb, a czy to hobby coz zdj uwielbiam nadal mimo ze czasem od sprzetu bola plecy czy rece
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  4. #134

    Domyślnie

    Coś tam wpada ale raczej nie umiałbym za to życ a przynajmniej nie mam tylu klientów

  5. #135

    Domyślnie

    No nie wiem czy ktoś tutaj napisze prawdę
    To mi trochę przypomina takie coś
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grzyby.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	118,1 KB
ID:	44150
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  6. #136

    Domyślnie

    Na razie moje hobby nie jest do końca moją pracą, dopiero zaczynam

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •