Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Instrukcja do D100

    Witam miłośników firmy Nikon! Moje pytanko - czy ktoś wie gdzie zdobyć polską instrukcję obsługi do D100?

  2. #2

    Domyślnie

    prześlij adres to Ci wyślę

  3. #3

    Domyślnie Instrukcja do D100 PL

    Cześć,

    Właśnie kupiłam Nikona D100 niestety nie mam do niego polskiej instrukcji, jeżeli możecie mi podesłać polską wersję
    instrukcji do tego aparatu będę ogromnie wdzięczna.

    Mój adres: ewa [at] bsdterminal.pl

    Pozdrawiam

    Ewa

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewatep Zobacz posta
    Cześć,

    Właśnie kupiłam Nikona D100 niestety nie mam do niego polskiej instrukcji, jeżeli możecie mi podesłać polską wersję
    instrukcji do tego aparatu będę ogromnie wdzięczna.

    Mój adres: ewa [at] bsdterminal.pl

    Pozdrawiam

    Ewa
    Jak wrażenia? To Twoja pierwsza cyfra, czy wcześniej już miałaś jakąś?
    Poważnie jestem ciekaw opinii nt. bądź co bądź zacnego D100.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  5. #5

    Domyślnie Wrażenia D100

    Aparacik super !! Co prawda to moja pierwsza taka "prawdziwa" lustrzanka cyfrowa i w zasadzie jeszcze nie wiele mogę się na jej temat wypowiedzieć, bo dopiero się poznajemy ale jak na chwilę obecną jestem super zadowolona . Bardzo chcę się nauczyć robić profesjonalne zdjęcia a słyszałam, że właśnie ten aparacik mi w tym pomoże .
    Najgorsze jest to, że nie mam do niego instrukcji obsługi w języku PL, a mój techniczny angielski nie jest za mocny dlatego szukam pomocy, może ktoś by mi mógł przesłać właśnie taką instrukcję. Tak więc ponawiam przy okazji prośbę !!
    messer a Ty miałeś do czynienia z tym aparatem?? Może możesz coś mi o nim powiedzieć więcej??!!

    Pozdrawiam serdecznie

    PS Do wszystkich, kto może pomóc; mój mail: ewa@bsdterminal.pl (będę wdzięczna za przesłanie instrukcji w języku PL do Nikon D100)

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdź skrzynkę i powodzenia

  7. #7

    Domyślnie

    Wiem, że to ze znacznym opóźnieniem ale też mam problem ze zdobyciem instrukcji do D100. Wiem, że to zabytek ale warto dowiedzieć się się więcej jak już go mam. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam wszystkich przy okazji - to mój start na forum.
    Piotr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr033 Zobacz posta
    Wiem, że to ze znacznym opóźnieniem ale też mam problem ze zdobyciem instrukcji do D100. Wiem, że to zabytek ale warto dowiedzieć się się więcej jak już go mam. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam wszystkich przy okazji - to mój start na forum.
    Piotr
    I co z tego, że zabytek. Ja sprzedałem jakiś czas temu D100 i przeszedłem na D300 a i tak cały czas wspominam starą dobrą setkę. Nie dam się przekonać - to dla mnie wciąż super aparat (Hmmm.. w sumie to mogłem go sobie zostawić jako drugi). Niestety instrukcję dałem nowemu włascicielowi.
    Nikon D300

  9. #9

    Domyślnie

    Witam. Również kupiłem nikona D100 Jakiś czas temu. Bez żadnej instrukcji. Czy mógłbym prosić o wysłanie mi jej na maila? Jeżeli tak to bardzo dziękuje. Mój adres to zyzko@o2.pl
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  10. #10
    D700 N 24-70 + inne klamoty

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •