Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Piotr033 instrukcja wysłana

    pozdrawiam Krzysztof

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Jak szuwar jesteś taki miły mógł bym też prosić technikdj@op.pl
    Nikon D200+Grip i Nikon F65|N50 f1,8|N18-70|S70-300 APO DG|Nikon SB-600| DELTA DRF-14| -= Moja Galeria FOTO =-

  4. #24

    Domyślnie

    Nikon Polska mógłby udostępniać za darmo PDF z instrukcjami do takich staruszków , chyba nie sprzedają jej za kilka stówek ?

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    A wiecie ze na stronie polskiej stronie Nikona po zarejestrowaniu, obojetnie jakiego aparatu Nikona, sa instrukcje w PDFie do sciagniecia.....
    Przegapiłem , ale swego czasu chyba nie było ich : )
    Ostatnio edytowane przez eskimos ; 19-08-2009 o 21:44
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  5. #25

    Domyślnie

    Ponawiam prośbę do kolegi Szuwara mógłbym prosić o instrukcje do D100 PL
    Nikon D200+Grip i Nikon F65|N50 f1,8|N18-70|S70-300 APO DG|Nikon SB-600| DELTA DRF-14| -= Moja Galeria FOTO =-

  6. #26
    Baczek
    Gość

    Domyślnie

    Witam. To i ja się dołączę do próśb o polską instrukcję do D100 slonio2@o2.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baczek Zobacz posta
    Witam. To i ja się dołączę do próśb o polską instrukcję do D100 slonio2@o2.pl
    Sprawdź czy doszło. Jeżeli nie - to daj znać na PM.

  8. #28

    Domyślnie

    Aby odciążyć kolegę Szuwara umieszczam instrukcję na serwerze - do pobrania tu: http://microbot.com.pl/d100.pdf
    Waży to to ze 20MB - sam nie wiem dlaczego. Jeżeli Szuwar posiadasz bardziej odchudzoną wersję to mogę umieścić Twoją.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Aby odciążyć kolegę Szuwara umieszczam instrukcję na serwerze - do pobrania tu: http://microbot.com.pl/d100.pdf
    Waży to to ze 20MB - sam nie wiem dlaczego. Jeżeli Szuwar posiadasz bardziej odchudzoną wersję to mogę umieścić Twoją.
    Dzięki serdeczne za ratunek

    Niestety ja również dysponuję tylko pdf , który waży prawie 20 MB.

    No .... przecież to praktycznie profi puszka jest . Ja w każdym razie ją uwielbiam

  10. #30
    Baczek
    Gość

    Domyślnie

    Na pocztę niestety nie doszło, ale udało się pobrać instrukcję z serwera, także podwójne dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Baczek ; 03-09-2009 o 01:32

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •