Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Agnes

  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Agnes

    Proszę o krytykę:


  2. #2

    Domyślnie

    ladnie. przeszkadzaja mi 2 rzeczy: pierscionek i troche za mocne mz. swiatlo na prawym policzku (az cos dziwnego dzieje sie z nosem i wyglada malo korzystnie). no i chyba bym wolal by chusta nie zachodzila na lewy policzek, ale moge sie mylic. ogolnie to chyba najciekawszt portret z twoich studyjnych prob - tak mi sie wydaje.
    pozdr

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    ladnie. przeszkadzaja mi 2 rzeczy: pierscionek i troche za mocne mz. swiatlo na prawym policzku (az cos dziwnego dzieje sie z nosem i wyglada malo korzystnie). no i chyba bym wolal by chusta nie zachodzila na lewy policzek, ale moge sie mylic. ogolnie to chyba najciekawszt portret z twoich studyjnych prob - tak mi sie wydaje.
    pozdr
    Pierścionek to rzecz dyskusyjna, może być, może nie być. Światło natomiast zależy od kalibracji monitora. Na komputerze na którym to zdjęcie obrabiałem światło wyglądało doskonale, chciałem aby było silne i go nawet wzmocniłem obróbką. Pada ono od tyłu i w pierwszej wersji nawet chciałem aby krawędź policzka była na granicy przepalenia. Potem zmieniłem zdanie i go osłabiłem. Na dobrze wykalibrowanym monitorze byłem tym efektem usatysfakcjonowany.
    Natomiast kiedy to teraz oglądam na domowym laptopie ze słabszą kartą graficzną obrazek wygląda trochę inaczej.
    Niemniej nie zmieniałbym nic w oświetleniu. To jest moja autorska wersja i tak to lubię...
    Co bym zmienił i co zauważyłem niestety za późno, to rozczapierzone palce górnej ręki. Wolałbym aby były bardziej swobodne w celu atmosfery wewnętrznej pokory i relaksacji..
    Ale trudno, jest już jak jest...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja sie nie znam ale (...)

    Wszystko ladnie pieknie, szczegolnie jak ogladam fotke na CRT,
    jednak jak patrze na ta czern i brzuch modelki to przestaje mi sie podobac.
    Mnie to zestawienie poprostu nie lezy, jakos tak pogrzebowo i smutno, ale to oczywiscie tylko kwestia gustu.

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo ciekawa robotka, mila i subtelna; co wiecej, gdyby nie fakt brzuszka to klimat na foto robi sie taki tolkienowski, pamietacie takie kadry z Arweną prawda ? bardzo podobne malowanie postacia tam bylo.. podoba mi sie.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  6. #6

    Domyślnie

    dużo dużo melancholii jest w tej fotce ,spokój na twarzy modelki jakaś skarga czy też tesknota w oczach ,ale wszystko przyciąga uwagę -czyli fotka zaciekawia i nie można jej pominąć
    technicznie wydaje mi się że jest ok pozdrawiam

    ps.imię modelki kojarzy mi się bardzo z jej urodą

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli Ci to coś pomoże i przyjmiesz krytykę od starego nudziarza, to................................................ ...................
    mnie się to zdjęcie podoba.
    I to w w wielu aspektach.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #8
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Jeżeli Ci to coś pomoże i przyjmiesz krytykę od starego nudziarza, to........
    Starzy nudziarze są bardzo wysoko w mojej hierarchi krytyków...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Jeżeli Ci to coś pomoże i przyjmiesz krytykę od starego nudziarza, to................................................ ...................
    mnie się to zdjęcie podoba.
    I to w w wielu aspektach.
    no no ,witaj Davidzie555 -musiało Cie to zdjecie poruszyć skoro wyszedłeś ze swego "ukrycia" pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ...musiało Cie to zdjecie poruszyć...
    Nie ukrywam, że zrobiło na mnie wrażenie.
    Z ostatnio przeze mnie przeglądanych jest najlepsze.
    Nie miałem ostatnio okazji dużo przeglądać, ale to zdjęcie daje nadzieję na podtrzymanie poziomu FORUM.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •