Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Marysia cala sesja

    http://fotomisio.domeczek.pl/Galerie/Marysia/

    Tzn ja to sie dopiero ucze i moja modelka tez to jakies pierwsze takie zdjecia ala studio
    bede wdzieczny za kazde uwagi moze robie jakies bledy moze cos w oswietleniu nad scenami i ukaldami popracuje
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  2. #2

    Domyślnie

    podoba mi sie 4
    ładne oswietlenie
    trosze dziwne minki ta modelka robila
    spojrz na 1 - pomarszczone czolo i ... grynas bólu?

  3. #3

    Domyślnie

    jak dla mnie ani Ty ani modelka niezbyt dobrze czujecie sie w konwencji ktora narzucilo ubranie...

    ubranie raczej wskazuje na ostrzejsze klimaty, a wiec slodki usmiech raczej odpada... do tego dochodzi jeszzcze niepewnosci modelki. O grymasie juz bylo...

    ogolnie duzy kontrast - sciana - ubranie - skora meczy blikowatoscia zdjecia

    aa... najprzyjemniej oglada sie 4, lecz albo usmiech... albo akt...
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  4. #4

    Domyślnie marysia

    kontrast slodki usmiech i skorzane patalaszki byl jakoby w zamysle

    ok wezne pod uwage zapamietam i bede wdrazal
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  5. #5

    Domyślnie

    moja wypowiedź jest taka sama jak zkruk - nie mam nic do dodania - no może podkreślę minę modelki oraz to że widać strasznie że się męczy...
    boli mnie kolano czasem

  6. #6

    Domyślnie

    Ze swojej strony dorzuciłbym propozycję, byś zrobił Marysi kilka zwykłych portretów, żebyście po prostu trochę się "pobawili" w fotografię zamiast robić zdjęcia o określonym kierunku. Te wyszły trochę nieszczęśliwie, Marysia jako "rokendrolówa" mnie nie przekonała, a to wdzianko zupełnie do niej nie pasuje. Jeśli chcielibyście zrobić zdjęcia "rokendrolowe" to prędzej sprawdzi się skórzana kurtka i jeansy niż taki skórzany staniczek (czy co to tam było). Taki strój, Marysi trochę podtapirować fryzurę, puścić kilka ostrzejszych kawałków, żebyście złapali klimat i powinno być dobrze

  7. #7

    Domyślnie MArysia inne zdjecia

    http://fotomisio.domeczek.pl/Galerie/Anna/

    to sa zdjecia inne marysi (to ta sama osoba )

    [ Dodano: Sro Lut 01, 2006 2:39 pm ]
    acha i jeszcze jedno wlasnie zapomnialem o klimacie nie wiedzialem ze klimat tez jest wazny w zdjeciach poniewaz nigdy nie widzialaem nawet pracy w studio

    postaram sie o cos lepszego
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •