Close

Zobacz wyniki ankiety: Na zdjęcie listopada wybieram oznaczone numerem:

Głosujących
177. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - Sł@wcio

    5 2,82%
  • 2 - II miejsce

    35 19,77%
  • 3 - jibaro

    5 2,82%
  • 4 - childitime

    14 7,91%
  • 5 - Nemeth

    3 1,69%
  • 6 - elf

    20 11,30%
  • 7 - photozoner

    26 14,69%
  • 8 - III miejsce

    28 15,82%
  • 9 - I miejsce

    41 23,16%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Dziekuje serdecznie wszystkim za udział w głosowaniu - autorowi I mca gratuluje.
    Tym gtórzy oddali głosy na zdjęcie nr 5 w szczególności dziekuje

  2. #22

    Domyślnie

    Muszę przyznać, że zaskoczyły mnie wyniki tego głosowania.

  3. #23

    Domyślnie

    Mnie nie zaskoczyły, bo zdjęcie jest bardzo ładne . Ja co prawda nie lubię takich zdjęć, ale obiektywnie trzeba powiedzieć, że jest bardzo chwytliwe i ma to coś, czego zdjęciom w tym konkursie najczęściej brakuje - rys profesjonalizmu.

    Bardzo podoba mi się też 5, co prawda takie zdjęcie powinno być wzorowe geometrycznie, ale i tak jest fajne. Świetna 4, też trochę niedopracowana technicznie, że o kompresji nie wspomnę, ale kadr super . Zdjęcie jibaro, to chyba jednak zdjęcie jivaro . Totalnie nie rozumiem dlaczego turystyczna fotka łódeczki robi taką furorę, podczas kiedy w miare kreatywna fotografia chyba tego samego Autora jest ostatnia... chyba taka sprawiedliwość dziejowa. Cieszę się, że pozornie zabałaganiona, ale bardzo plastyczna i harmonijna 8, chociaż o włos wygrała z 7 całkowicie pozbawioną dynamiki i obrobioną w banalny sposób. Totalnie nie rozumiem głosów na 6... szerszego kąta i większej głębi ostrości nie było? Wg mnie bałagan w tle i papiery na pierwszym planie niszczą to zdjęcie bardzo, no ale gdyby było zrobione tak, jak sobie wyobrażam za poprawne, to nikt by na nie nie głosował. Nr 1 to wg mnie, wbrew pozorom obrazek zapadający w głowę, nawet nie wiem dlaczego, ale z biegiem czasu spodobał mi sie dużo bardziej niż przy pierwszym spotkaniu . Zdjęcie jivaro... no, chciało by się tam być z pewnością, jednak ze stroną techniczną to już gorzej, ale akurat trudno się tutaj czepiać, bo o celach prezentacji iswoich warunkach bytowych Autor już kiedyś pisał .
    Pozdrowienia dla wszystkich Autorów, bo najważniejsze jest to, że w ogóle posłali zdjęcia na konkurs .

  4. #24
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Gratuluję najlepszym, a i dziękuję za głosy na moje foto.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    Mnie nie zaskoczyły, bo zdjęcie jest bardzo ładne . [...]
    Chodziło mi raczej o generalny rozkład głosów. Jeśli chodzi o 1 miejsce, to jak najbardziej zasłużone, aczkolwiek czytając posty o "faworycie" myślałem, że chodzi o inne zdjęcie.
    Gratuluję oczywiście wygranym.

  6. #26

    Domyślnie

    Łoooooo, nie wygrało zdjecie przezemnie faworyzowane, zły gust mam jakiś;P
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    kobieta nie zagłosowała na dziewczynkę?
    dziwię się, że przewaga zwycięzcy była tak mała.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    a kim jest autor wygranego zdjecia...? chodzi mi o zdjecie dziewczynki... mam pytanie do autora, zapraszam na PW
    D3s, D3, N 14-24 f2.8, N 16-35 f4.0, N 24-70 f2.8, N 24-120 f4.0, N 70-200 f2.8 vr, N 85 f1.4, N 50 f1.4 Af-s, N 35 f1.4, N 24 f1.4, N 16 f2.8, SB-900/800 + CLS SU-800, iMac 27" i7

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •