Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie numer:

Głosujących
152. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - pasza

    14 9,21%
  • 2 - bielik

    5 3,29%
  • 3 - szymszym2020

    9 5,92%
  • 4 - amator

    20 13,16%
  • 5 - arachiusz

    4 2,63%
  • 6 - wojteh

    12 7,89%
  • 7 - paweł777

    40 26,32%
  • 8 - jacoslavgth

    28 18,42%
  • 9 - mini21

    20 13,16%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    wiedzę że macie rację ...

  2. #12

    Domyślnie

    spoko... następnym razem możemy np w trójkę powalczyć... tak czy inaczej jest to doskonała zabawa!
    przypominam sobie moje wcześniejsze powroty z pracy po to tylko by zdążyć powałęsać się z aparatem po mieście myślę żę raz na jakiś czas każdy powinien spróbować pojedynku... to mój pierwszy raz i napewno będą następne

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez YOZ Zobacz posta
    Zawsze miałem wrażenie,że skoro pojedynek to dwie osoby.Taka sytuacja to już wojna
    A tak zupełnie poważnie ,to zatraca się pierwotny zamysł idei pojedynku,a tworzy się kolejny dział z zadaniem tematycznym.
    Idea ewoluuje w stronę mini konkursów. Jak dla mnie kierunek jest słuszny, bo i motywacja większa niż przy zadaniach tematycznych.

  4. #14

    Domyślnie

    temat byl szeroki jak rzeka...
    to ze wyszla bitwa nie pojedynek to ani minus ani plus-jak nikt nie rzuca drugiej osobie rekawicy to w czym problem,zeby duzo ludzi probowalo swych sil?
    i motywacja jest jak slusznie milo_ja powiedzial

  5. #15

    Domyślnie

    ja myślę, że pierwych 4-5 góra
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #16

    Domyślnie

    glos oddany

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    gdy przygotowywałem sie do pojedynku popełniłem jeszcze kilka innych zdjęć - które może bardziej są w temacie

    http://www.wojteh.com/gallery1/szarosci/index.html
    Wojteh nie wiem ktore z pokazanych jest twoje, ale kazde z tych ktore masz na stronie jest lepsze...

    Szarosci to mi sie kojarza z jakas duszna atmosfera, z ciezkimi chmurami i ciezkim klimatem. Takie klaustrofobiczne... A tu tak nie za bardzo. Ale nie narzekam. Jest w czym wybierac.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Wojteh nie wiem ktore z pokazanych jest twoje, ale kazde z tych ktore masz na stronie jest lepsze...

    Szarosci to mi sie kojarza z jakas duszna atmosfera, z ciezkimi chmurami i ciezkim klimatem. Takie klaustrofobiczne... A tu tak nie za bardzo. Ale nie narzekam. Jest w czym wybierac.
    no jest, z 9 fotek zawsze sie cos znajdzie
    temat przyznam byl ciezki,nie da sie tego zrobic w kilka dni, naprawde trzeba trafic, rzeczywiscie jak ktos wyzej zauwazyl, wiele jest zwyklych widoczkow (oczywiscie poza moim ) ale ogolnie jest kilka fajnych (w tym moje rzecz jasna) - zgadnijcie ktore

  9. #19

    Domyślnie

    ja się bardzo wkręciłem w temat pojedynków... i zaczynam myśleć nad kolejnym tematem już... myślę że tak raz na miesiąc to można by było się pobawić, nieco trudu zadać (jakże przyjemnego) i zawalczyć!...

    mi się fotki podobają... uczciwie to bardziej kolegów niż moja

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  10. #20
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Wojteh nie wiem ktore z pokazanych jest twoje, ale kazde z tych ktore masz na stronie jest lepsze...

    Szarosci to mi sie kojarza z jakas duszna atmosfera, z ciezkimi chmurami i ciezkim klimatem. Takie klaustrofobiczne... A tu tak nie za bardzo. Ale nie narzekam. Jest w czym wybierac.

    dlatego trudne to wszystko jest i miałem bardzo trudny wybór - wybrałem 1 z 3 które uważałem za najlepsze - sam nie wiem czy dobrze ...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •