Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: w kuźni

  1. #11

    Domyślnie

    Kompozycja po prostu fenomenalna...
    Technicznie troszke gorzej. Ciekaw jestem koloru, w koncu kuznia to mrok i ogien...
    Jezeli to wersja robocza, to warto popracowac nad tym zdjeciem.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  2. #12

    Domyślnie

    Plisss.............lechupe nie rób autorowi zdjęcia niedźwiedziej przysługi i nie namawiaj do zmiany zdjęcia. Pal licho braki techniczne a kolor zniszczy klimat. Fotka jest O.K.

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki temu, że nie ma koloru na tej świetnej fotce,a i mojej chorej rozbuchanej wyobraźni, ja widzę to tak:

    Zimowe światło pada na pracownię z duszą i kowala - dojrzałego człowieka, z charakterem, tu oddanego zajęciu... itd.
    Taki klimat z rycin ilustrujących niemieckie bajki, gdzie poprzez baśniowość zimy i działanie sił nadprzyrodzonych poznajemy wielką sztukę, a w niej silne męskie postacie. ...

    Ale pojechałam...
    A gdyby był kolor, musiałabym mieć inną wizję ,a ta jest bardziej naturalna na ten "grudniowy-świąteczny czas"


    Pozdrawiam
    Maja
    Pozdrawiam
    Maja

  4. #14

    Domyślnie

    ja nie mówie, ze te bw jest złe. Ale jakbym miał i kolorową wizję, to bym sie nie zmartwił. W koncu od przybytku (wizji) głowa nie boli...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #15

    Domyślnie

    wizje nie są złe, a takie foty tylko je prowokują
    Pozdrawiam
    Maja

  6. #16

    Domyślnie

    BW i niedoskonałosci techniczne maja imitować stare zdjęcie.. niedoskonale naswietlone , wywołane etc. Co prawda warunki same w sobie były trudne ,ale to juz inna sprawa..pozdrawiam i dziekuje..

  7. #17
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    431

    Domyślnie

    zdjęcie świetne
    super udana fotka
    ale dziś samego kowala spotkać...
    wszystko te małe żółte rączki...
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    WODZISŁWA ŚL
    Posty
    48

    Smile

    bardzo ładnie

  9. #19

    Domyślnie

    Przepięknie

    P.S. Wydaje mi się że dobrze by było lekko rozmyć część "za kowalem" przy lewej krawędzi zdjęcia, odcina się troszkę od ładnie nieostrej "reszty" maszyny
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seamoon Zobacz posta
    BW i niedoskonałosci techniczne maja imitować stare zdjęcie.. niedoskonale naswietlone , wywołane etc. Co prawda warunki same w sobie były trudne ,ale to juz inna sprawa..pozdrawiam i dziekuje..
    jak stare zdjęcie to musi byc niedoskonale naświetlone i źle wywołane? Analogiem to by wyszło pewnie lepiej a nie gorzej.
    fajna fotka. Zrobiłes tylko jedną i to prześwietloną? Opracuj ją trochę lepiej (nef?), będzie super.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •