Close

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 174 z 174
  1. #171

    Domyślnie

    Honda, myślę, że tu nie chodzi o sprzedawcę , ale o sposób komponowania i naświetlania fotek. Ale mogę ci powiedzieć, gdzie kupiłem. U HESJI w imfoto.
    Jacek

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Honda
    Na dpreview pojawila sie informacja, ze serwis Nikona naprawia juz problemu sztruksu :

    Zobacz TU


    BYloby super, gdyby ta wiadomosc sie potwierdzila!
    Pozdrawiam, Lolas

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK
    Honda, myślę, że tu nie chodzi o sprzedawcę , ale o sposób komponowania i naświetlania fotek. Ale mogę ci powiedzieć, gdzie kupiłem. U HESJI w imfoto.
    Dzieki za informacje...

    Nie jestem przekonany zeby chodzilo o sama kompozycje/naswietlanie.
    Na dpreview na przyklad, sa fotki (z cropami 100%)osob, ktorym sztruks wychodzil na "zwyklym" pocztowkowym zdjeciu plenerku z czescia nieba u gory, a u innych nie szlo zauwazyc sztruksu przy zdjeciach zarowki (swiecacej sie ma sie rozumiec)

    U jednych szturuks jest powtarzalny i przewidywalny, u innych nie..

    Nie mam pewnosci jak to interpretowac. Czysty blad statystyczny i brak umiejetnosci obchodzenia sie ze sprzetem? Byc moze jedne osoby "zauwazaja wyrazniej" sztruks, inne nie. A moze nie...
    Tak czy inaczej nie bardzo mam ochote popadac w "obsesje sztruksowa"

    pozdrowienia dla wszystkich,

    Tom
    Those who fear darkness have never seen what the light can do...

    D200 | N80+MB-16 | T 28-70 2.6-2.8 | T 100 macro 2.8 | N 50 1.8 | Lexar + i-Tec 40GB | SB-800

  4. #174

    Domyślnie

    Heja!
    No jasne, że nie ma sensu popadać w histerię. Szkoda czasu, nerwów. Jeśli się to nie zdarza często. Ja u siebie znalazłem w sumie 2 takie zdjęcia. Jedno ze świeczką, drugie z mocno prześwietloną ścianą. Na bluzce koleżanki piękny banding Olać to, bo widać na komputerze, a na odbitce nie! I dobrze.

    Na pewno nie jest to błędne obsługiwanie sprzętu. Patrząc na przykłady znalezione w sieci, są tam często zdjecia bez prześwietlenia - nie wiem jak to ująć inaczej: zwykłe.

    Pozdrawiam,
    Kuba
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •