Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Wątek: slajdy...

  1. #1

    Domyślnie slajdy...

    czy ktoś z was cyka jeszcze na slajdach?
    czy wobec spadku cen projektorów jest jeszcze sens cykania na slajdach...przecież można podpiąć toto do kompa i oglądać zdjęcia z cyfraka na ścianie w powiększeniu jak z rzutnika...(pomijam sprawę jakości zdjęć)
    jeśli cykacie na slajdach to jakich filmów używacie (i do czego), jak jest z wywołaniem i skanowaniem?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #2

    Domyślnie

    Kwestia jakość to jedno o czym piszesz i masz rację. Jednak slajdy mają dużo lepszą głębię barwną i jeszcze matryca cyfrowa nie oddaje tego.

    Jeśli chodzi o slajdy robię tylko na wyjazdach. Najczęściej używam Fuji Velvia lub Realia.

    A jak już zapłacę za slajdy to raczej nie oddaję ich byle gdzie. W warszawce jest professional studio Kodaka na Woli i tam tylko oddaję do wywołania. Podbno niezły też jest w te klocki punkt na tyłach Domów Centrum

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  3. #3

    Domyślnie

    na moim zaścianku niestety mogę tylko pomarzyć o dobrym labie...chyba nawet slajdów nie robią, a wysyłają gdzieś...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz wysłać do tego punktu na tyłach domów towarowych centrum. Tam wiem, że robią wysyłkowo. To samo dotyczy się tego studia Kodaka. Jest na Wolskiej, adresu nie pamiętam, ale możesz sprawdzić w sieci.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  5. #5

    Domyślnie

    kodaka mam w jelonce więc może oni przesyłają gdzieś do wrocka lub dalej?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #6
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Niektorzy z was maja klapki na oczach i sadza ze majac d70 to zlapali Pana Boga za nogi.
    D7o ma sie tak do f5 tak jak smiena do praktiki i dlugo tak jeszcze bedzie.

  7. #7

    Domyślnie

    <Troll Warning>

    Cytat Zamieszczone przez Gosc
    Niektorzy z was maja klapki na oczach i sadza ze majac d70 to zlapali Pana Boga za nogi.
    D7o ma sie tak do f5 tak jak smiena do praktiki i dlugo tak jeszcze bedzie.
    </Troll Warning>
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Jerry, czemu sie ukrywasz jako gosc ? ALe to prawda, w kwestii budowy porownywanie D70 do F5 to poroniony pomysl Poza tym slajd rzucony na sciane to efekt niesamowity. Tutaj nawet cienki Diapol daje efekt znacznie lepszy od jakiegokolwiek cieklokrystalika za tysiace zlotych.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie ukrywam sie tylko co zainstalowalem Firefoxa i on robi mi jeszcze troche niespodzianek i jakos mnie wylogowal.
    Co do D70 to bardzo go lubie i mozna powiedziec, ze prawie poczulem sie "oburzony", kiedy przeczytalem w Digigital Photo Pro, ze zaszufladkowali go do grupy Backup D-SLRs.
    Pozdrawiam
    Jerzy

  10. #10
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No ale faktycznie..D70 i F5 to jednak kilka klas roznicy

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •