Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    rrrradek
    Gość

    Domyślnie Jaką cyfrówkę kupić?

    Noszę się z zamiarem kupna aparatu cyfrowego. Dysponuję kwotą max 1500 zł. Aparat ma być dla mojej żony, która niewiele miała wspólnego z fotografią i do tej pory robiła zdjęcia kompaktem. Proszę o radę (podanie firmy i modelu) Nie chcę kupić aparatu używanego na Allegro.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    To tak jakbyś pytał nas co Ty chciałbyś zjeść na obiad.A skąd my mamy wiedzieć czego Ty oczekujesz od aparatu,do czego będzie Ci potrzebny,jak powinien byc zaawansowany itp.Mieszkasz w dośc dużym mieście więc napewno znajdziesz tam jakiś sklep z aparatami cyfrowymi,proponuję udać się tam obmacać przynajmniej kilka sztuk różnych marek dowiedzieć się od sprzedawcy czegoś na ich temat i zdecydować.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  3. #3

    Domyślnie

    Do 1500 wybór jest dosc duzy . Ale za Valdkiem Tychy: napisz czego dokladnie oczekujesz i do czego ten aparat ma sluzyc, czy potrzebne sa bardziej zaawansowane funkcje, czy tylko program auto.
    Wrozenie z fusow na podstawie stwierdzenia: potrzebny aparat do 1500 zl to nie nasza domena

  4. #4
    rrrradek
    Gość

    Domyślnie

    Aparat ma byc do zwykłego sytuacyjnego cykania, zdjęcia wakacyjne itp. niezbyt ambitne. Nie ma być zbyt skomplikowany. Zastanawiałem się nad coolpix'em 7600. Ma byc mały i lekki. Gdyby chodziło o mnie to jego waga nie byłaby tutaj istotnym argumentem ale jak pisałem chodzi o żonę.

  5. #5

    Domyślnie

    do zwyklego cykania to spokojnie kupisz za polowe tej ceny...

    jak masz juz 1500 to wez cos lepszego, co kiedys (jesli sie zainteresujesz foto)
    pozwoli ci pokombinowac

    za 1,5k mozna wyrwac minolte A1, fuji 5600, coolpixa 5700

    albo takie cos: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82477202
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Wrocław/Brzeg
    Posty
    53

    Domyślnie

    Valdek_Tychy, Moim zdaniem autor tego postu wyraznie napisal czego oczekuje, mianowicie aparatu dla zony za 1500zl!!! Wiadomo ze chodzi o to by robil najladniejsze zdjecia, mozliwosci tworcze w aparatach w tej cenie sa podobne i nie ma co tu kombinowac a odsylanie kolegi do sklepu zeby "obmacal kilka sztuk" jest jak powiedziec "spadaj na inne forum, moze sie dowiesz". Ja wlasnie dzis wpadlem tu by znalezc odpowiedz na pytanie jakie zadal autor i chcial bym zeby wypowiedzialy sie osoby, ktore wiedza cos w tym temacie a nie tacy co..... Ah, szkoda gadac!

    ...bo mnie zdenerwowaly!

  7. #7

    Domyślnie

    Jak już walić tyle kasy to tylko Canona A610 lub A620. Dokupisz do tego ładowarkę, kartę i skończy się pewnie na tym że aparat będziesz bardzo często zabierał żonie

    LUDZIE ZOSTAWCIE PANASONICA to SZMELC!! psuje się iście piekielnie. Wybaczcie za taki ostry ton, ale przekonałem się(do tych krążących opinii) wręcz prawie że na własnej skórze... Koleżanka na święta dostała aparat…, który zepsuł się po wyjęciu z pudełka.
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stefan
    Valdek_Tychy, Moim zdaniem autor tego postu wyraznie napisal czego oczekuje, mianowicie aparatu dla zony za 1500zl!!! Wiadomo ze chodzi o to by robil najladniejsze zdjecia, mozliwosci tworcze w aparatach w tej cenie sa podobne i nie ma co tu kombinowac a odsylanie kolegi do sklepu zeby "obmacal kilka sztuk" jest jak powiedziec "spadaj na inne forum, moze sie dowiesz". Ja wlasnie dzis wpadlem tu by znalezc odpowiedz na pytanie jakie zadal autor i chcial bym zeby wypowiedzialy sie osoby, ktore wiedza cos w tym temacie a nie tacy co..... Ah, szkoda gadac!

    ...bo mnie zdenerwowaly!
    Szanowny Stefanie wykazujesz cechy znacznej cześci społeczeństwa ktore nie rozumie tego co wcześniej przeczytało.
    Wyjaśniam :
    pkt 1. żona żonie nierówna.Moja żona posługuje sie zarówno F70 i jak D70 natomiast żona mojego kolegi o aparatach wie tyle,że trzeba się do nich uśmiechać
    pkt 2. nie napisałem czegoś w stylu "spadaj na inne forum" a jedynie,że nie znam jego potrzeb a Ty stwierdzając "aparatu dla żony za 1500 zł" uważasz,że żona to ciemna materia która nie potrafi posługiwać się tak skomplikowanym sprzętem jak aparat foto więc stwierdzenie jw. określa już wszystkie parametry jakie są potrzebne do wyboru aparatu i tu się mylisz - patrz pkt 1
    pkt 3. w górnej cześci strony pod czerwonym napisem "oficjalne forum......" znajduje się opcja szukaj gdzie przy odrobinie dobrej woli każdy znajdzie odpowiedz na swoje pytania.
    pkt 4. Napij się wody może Ci zdenerwowanie przejdzie

    Pozdrawiam
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  9. #9

    Domyślnie

    Kolego Vladku_Tychy, skoro nie masz nic do powiedzenia w sprawie, o którą pytał rrradek, to zawsze możesz pozostać "tychy". Przecież nie masz obowiązku odzywać się w każdym wątku. A jak cię łapki świerzbią, żeby napisać nam znów coś miłego, to może napij się wody

  10. #10

    Domyślnie

    Phalops:
    Stefan wlasnie ubliza zonie Radka, Waldek probuje jej bronic,
    a co ty chcesz osiagnac?

    Nie chce nikomu opijstwa wody zalecac, bom nie lekarz, ale moze
    troszeczke wiecej wzajemnego szacuneczku...?
    I nie mow nikomu, czy ma sie wypowiadac, bo od takich spraw jest
    admin i moderatorzy. OK?

    A teraz luzik i poprosze o dalszy ciag tematu
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •