Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: CZYTNIK KART

  1. #1

    Domyślnie CZYTNIK KART

    Mam do Was koledzy i koleżanki pytanie. Jakich czytników do kart używacie. Chcę jakiś kupić, ale nie wiem na jaki się zdecydować. Zależy mi na jakimś szybkim, więc pewnie USB 2.0, ale doradźcie proszę model i markę. Pokażcie jakieś fotki,żebym wiedział czego szukać. Aha kartę mam CF Lexara.
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam jakis , ktorego firmy nie moge znalezc na obudowie i jestem zadowolony,a to chyba dobry znak ,ze mozna kupic obojetnie jaki czytnik USB 2.0 , powiedzmy 6in1 i byc zadowolonym

  3. #3

    Domyślnie

    Czytnik SanDisk'a USB 2.0 CF/CFII

    Jakoś tak na allegro figuruje. Zamówiłem wczoraj. Będe miał pewnie we wtorek więc zdam relacje

  4. #4

    Domyślnie

    To ja z innej beczki - nie kupuj czytnika(ów) firmy Viking. Styl wykonania przypomina radzieckie radia tranzystorowe Zwiezda, sprzedawane w zestawie do samodzielnego montażu. Musiałem toto rozbebeszyć żeby wyjąć kartę SM, która jakimś cudem wpadła do środka, omijając przeznaczony na nią slot.
    I will not use abbrev.

  5. #5

    Domyślnie

    kilka tygodni temu kupilem na gieldzie w stodole [cytuje to, co napisali na wierzchu] typhoon 8 in 1 card reader usb 2.0;
    wielkosci pudelka papierosow tylko o polowe cienszy
    ma 2 male ladne swiatelka tez
    za 60 zl
    dziala rewelacyjnie, przynajmniej z:

    cf sandisk UII 1 gb
    cf sandisk UII 0,256 gb [2 egz.]
    cf sandisk zwykly stary troche 0,128 gb

    innych nie mam do sprawdzenia

  6. #6

    Domyślnie

    Używam tego:

    http://www.systembank.pl/load.php?stronka=6&id=35

    Malutki, zgrabny, dobrze wykonany. Z moimi ultrasami działa perfect i naprawdę szybko.

    BTW - to ta sama firma, gdzie kupuje się te wygodne paski neoprenowe i gripy Matina.

  7. #7

    Domyślnie

    Uuuuu.... Wojtek JK, Ty masz taki, jakiego na próżno szukalem malutki, w sam raz do laptopa

    Ide dzis na gielde

  8. #8
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszkin
    ok, dzieki; ale na gielde blizej i szybciej [5 minut autem] a i pomacac przed zakupem mozna

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogdan
    ok, dzieki; ale na gielde blizej i szybciej [5 minut autem] a i pomacac przed zakupem mozna
    Jakbyś zobaczył jakieś Zumako...
    I will not use abbrev.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •